Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

୧୦ ଜାନୁଆରୀ ୧୯, ଗୁରୁବାର

10/01/2019 at 8:50 AM

ମେଷ – ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ । ସରକାରୀ ଧନ ମିଳିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇ ସାରିଛି । ଗୃହର ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଉତ୍ତମ ଗୁଣଯୁକ୍ତ ହେବେ ।


ବୃଷ – ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ । ଭ୍ରମଣ ଜନିତ ସୁଖ ପାଇବେ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।


ମିଥୁନ – ନିଜକୁ କଳହମୁକ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଶାରିରୀକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଓ ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଏକତ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କତାର ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ ।


କର୍କଟ – ଦିନଟି କଳ୍ପନା,ଜଳ୍ପନା ଭିତ୍ତିକ ହୋଇପାରେ । ମିତ୍ରତା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଧନବାନ ହେବେ ।


ସିଂହ – ନିଜକୁ ଅସହାୟ ମନେ କରିପାରନ୍ତି । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିରେ ସମୃଦ୍ଧି ହେବେ । ସୁବର୍ଣ୍ଣ,ମଣି-ମୁକ୍ତା ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।


କନ୍ୟା – ଆଜି ଦିନଟି ନିଜ ସମ୍ମାନକୁ ଜଗି ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ଅଶାନ୍ତି ସୂର ହେବ ।


ତୁଳା – ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ପଛରେ ପକାଇ ପର ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି । ବାଦ ବିବାଦର ଅବସାନ ଘଟିବ । ବିଳମ୍ବରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆସନରେ ଆସୀନ ହେବେ ।


ବିଛା – ଦାୟିତ୍ୱରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବାର ସମୟ ଉପସ୍ଥିତ । ଉଚ୍ଚ ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବାର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପଦ- ପଦବୀ ମିଳିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହୋଇଛି ।


ଧନୁ – ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହୋଇପାରେ । ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟର ସମୀକ୍ଷା କରି ଶାନ୍ତି ପାଇବେ ।


ମକର – ଉଚ୍ଚ ଆଶା କରିବେ, ମାତ୍ର ସଫଳତା ମିଳିବା କଷ୍ଟ ଦାୟକ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟିବାର ସୁଯୋଗ-ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଉନ୍ନତି ମାର୍ଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ ।


କୁମ୍ଭ – ପରିଶ୍ରମ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହୋଇପାରେ । ଅଶାନ୍ତିର ଅବସାନ ଘଟିବ । ଅଯଥା ବ୍ୟୟ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ରାଜପୂଜା ମିଳିବ । ନିରାଟ ସତ୍ୟକୁ ଦୀକ୍ଷା ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ।


ମୀନ – ଦୂର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି । ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ମିତ୍ରତାକୁ ପ୍ରସାରିତ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ।

   Related Posts