Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ଗୁରୁବାର

20/09/2018 at 10:24 AM

ମେଶ – ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟପାତ୍ର ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଧନ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ବୃଷ – ବହୁ ଶୁଭ ଯୋଗ ଅଛି, ମାତ୍ର ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ସହିତ ଶନିଯୁକ୍ତ ହେତୁ କ୍ଳାନି ଉପୁଜିପାରେ । ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁମାନେ ସହ ଯୋଗ କରିବାର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଠିକଣା ସମୟରେ ଦୂରେଇ ଯିବେ ।

ମିଥୁନ– ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିବେ । ସର୍ବାଙ୍ଗୀନ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ । ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମିଲ ହେବେ । ଶାନ୍ତ ଓ ନିପୁଣ ହେବେ ।

କର୍କଟ– ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ ।

ସିଂହ – ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ହେବେ । ସାମୟିକ ଭାବେ ଆତ୍ମଗୋପନ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ ମଧ୍ୟରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ଆତ୍ମ ସଂଯମୀ ହେବେ । କାହା ଦ୍ବାରା ପ୍ରଭାବିତ ନ ହୋଇ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବିବେକ, ଜ୍ଞାନ, ଗରିମାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ତୁଳା – ଆଳସ୍ୟ ପରାୟଣ ହେଲେ ବି କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପଦବୀ ମିଳିପାରେ ।

ବିଛା – ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ । ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ମିଳିପାରେ । ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ମକର – ଦେବ ଦର୍ଶନର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ନିରୁତ୍ସାହିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରକୃଷ୍ଟ ସମୟ ଅଟେ । ଜ୍ଞାନ ଗରିମାଯୁକ୍ତ ହେବେ ।

କୁମ୍ଭ – ନାନା ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଶାଳ ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଦାନ-ଧର୍ମକୁ ନିଷ୍ଠାର ସହ ପାଳନ କରିବେ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାଜିତ କରି ବିଜୟ ବାନା ଉଡାଇ ପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ । ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତ ମାନର ହେବ । ଆତ୍ମୀୟଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିଲେ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ହିତକର ହେବ ।

   Related Posts