Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ସିଂହ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ମଙ୍ଗଳ, ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ହେବ ଭାଗ୍ୟୋଦୟ

20/07/2021 at 11:48 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୭ : ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ ରାଶି ସିଂହରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ସିଂହ ରାଶିରେ ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ବସିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସିଂହ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସଂଯୋଗ ଶୁଭ ଯୋଗ ଗଠନ କରୁଛି। ମଙ୍ଗଳ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଂହ ରାଶିରେ ରହିବ । ଏହା ପରେ ସେ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ମଙ୍ଗଳଙ୍କୁ ସାହସ, ବୀରତ୍ୱ, ଶକ୍ତି ଏବଂ ପରାକ୍ରମର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୁଭ ହେବ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା-

ବୃଷ- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ । ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଭଲ ରହିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ- କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଭଲ ଦିନ ଆଣିବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାହସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ରହିବ ।

ତୁଳା- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରିରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବିନା ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ ।

ଧନୁ- ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ଧନ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ । ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ । ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ।

କୁମ୍ଭ- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ । ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ।

   Related Posts