Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ହକି ବିଶ୍ବକପରେ ଆଜି ପୁଲ ଡିର ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ : ମାଲେସିଆ-ଜର୍ମାନୀ,ନେଦରଲାଣ୍ଡ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ହେବ ମୁକାବିଲା

9/12/2018 at 12:28 PM

ହକି ବିଶ୍ବକପରେଆଜି ପୁଲ ଡିର ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ। ମାଲେସିଆ-ଜର୍ମାନୀ,ନେଦରଲାଣ୍ଡ ପାକିସ୍ତାନମଧ୍ୟରେ ହେବ ମୁକାବିଲା। ପାକିସ୍ତାନ ଓ ନେଦରଲାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ ବେଶ୍ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ।ନେଦରଲାଣ୍ଡ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ଗୋଟିଏ ବିଜୟ ଓ ଗୋଟିଏ ପରାଜୟ ସହିତ ୩ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଁ  ତାଲିକାର ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ନେଦରଲାଣ୍ଡ ପ୍ରଥମମ୍ୟାଚରେ ୭-୦ଗୋଲରେ ମାଲେସିଆକୁ ହରାଇଥିଲା। ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଜର୍ମାନୀଠୁ ୪-୧ଗୋଲରେ ହାରିଥିଲା।ସେହିପରି ପାକିସ୍ତାନ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ଗୋଟିଏ ଡ୍ର ଓ ଗୋଟିଏ ପରାଜୟ ସହ ୧ ପଏଣ୍ଟ ପାଇ ଗ୍ରୁପରତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ଯଦି ନେଦରଲାଣ୍ଡ ବିଜୟୀ ହୁଏ ତେବେ ୬ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଁ କ୍ରସଓଭରପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ହାସଲ କରିବ। ଯଦି ଜର୍ମାନୀ ମାଲେସିଆଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହୁଏ ତେବେ ନେଦରଲାଣ୍ଡ ଲାଗି କ୍ବାର୍ଟରଫାଇନାଲପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଚି ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ଗୋଲ ବ୍ୟବଧାନ ମାପକାଠି ହେବ। ସେପଟେ ଯଦି ନେଦରଲାଣ୍ଡକୁ ହରାଇପାକିସ୍ତାନ ବିଜୟୀ ହୁଏ ତେବେ ୪ପଏଣ୍ଟ ପାଇ ସିଧାସଳଖ କ୍ରସଓଭର ଖେଳିବାପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ହାସଲ କରିବ।ସେପଟେ ଯଦି ଜର୍ମାନୀକୁ ପରାସ୍ତ କରି ମାଲେସିଆ ବିଜୟୀ ହୁଏ ତେବେ ପାକିସ୍ତାନ ବିଶ୍ବକପ ଅଭିଯାନ ଶେଷହେବ। ତେଣୁ ପୁଲ ଡିର ସ୍ଥିତି ଅସ୍ପଷ୍ଟ। କିଛି ବି ଅନୁମାନ କରିବା କଷ୍ଟକର।

   Related Posts