Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ମୃତ୍ୟୁର ୩ମାସ ପରେ ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ ପାଇଁ ସମାଧୀ ତଳୁ ବାହାର କରାଗଲା ଶବ…ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

18/07/2019 at 6:18 PM

ପଦ୍ମପୁର ୧୮|୭: ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ  ମେଳଛାମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅମାମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ଅଭାବନୀୟ । ମୃତ୍ୟୁର ୩ମାସ ପରେ ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ ପାଇଁ ସମାଧୀ ତଳୁ ବାହାର କରାଗଲା ଶବ । ବୁଢ଼ୀ ମାଁର ଭୂତ କାହାଣୀ ପରି ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ଟି ସଂମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ସତ ।ଗାଁର ଉଦେ ତାଣ୍ଡିଙ୍କର ପ୍ରଥମେ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିାଲ । ଆଉ ୩ମାସ ପରେ ମୃତ  ଉଦେଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବିଷ ଦେଇ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ….

ଏହା କାହାଣୀ ନୁହେଁ ପୁରା ସତ  । ସତ୍ୟର ଉନ୍ମୋଚନ ପାଇଁ ମୃତ୍ୟୁର ୩ମାସ ପରେ ସମାଧୀରୁ ବାହାର କରାଯାଇଛି ଶବ । ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ମେଳଛାମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅମାମୁଣ୍ଡା ଗାଁର ଉଦେ ତାଣ୍ଡିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ରହସ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଖୋଳତାଡ । ଗତ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୭ରେ ଉଦେ ତାଣ୍ଡି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପ୍ରଥମରେ ପଦ୍ମପୁର ଚିକିତ୍ସାଳୟପରେ  ସେଠାରୁ ବରଗଡ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ବେଳେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

 ମଦ ପିଇବା ଯୋଗୁଁ ଉଦେଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି  ବୋଲି ପରିବାରକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା  । ଆଉ ଏବେ ୩ମାସ ପରେ ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମୃତ ଉଦେ ତାଣ୍ଡିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଇଲାତାଣ୍ଡି ମେଳଛମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ଗତକାଲି ଅଭିଯୋଗ କରିବାପରେ ପୋଲିସ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତନାଖନା ।  ଉଦେତାଣ୍ଡିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କେବଳ ମଦ ପିଇବା ଯୋଗୁଁ ହୋଇନି ,ବରଂ ଗାଁର ୧୦ଜଣ ଲୋକ ମଦରେ ବିଷ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି

ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ମେଳଛାମୁଣ୍ଡା ପୋଲିସ ଶବକୁ ମାଟିତଳୁ ବାହାର କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ।  ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ  ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଦୋଷୀଙ୍କ  ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପଦ୍ମପୁର ଏସଡିପିଓ  କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ୩ମାସ ଯାଏ ଚୁପଚାପ୍‌ ବସିଥିବା ମୃତ ଉଦେ ତାଣ୍ଡିଙ୍କ ପରିବାର ହଠାତ ଚେଇଁ ଉଠିଲେ କାହିଁକି ?  ଏମିତି କଣ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୁରାକ ମିଳିଲା ଯେ ମାଟିତଳୁ ଶବ ବାହାର କରି ଆଉଥରେ ତଦନ୍ତ ପରିସରକୁ ଅଣାଗଲା ? ଆଗାମି ଦିନରେ ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟର ଅପେକ୍ଷାରେ ଚାହିଁ ବସିଛନ୍ତି ପଦ୍ମପୁର ବାସିନ୍ଦା ।

   Related Posts