Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଜୋର୍ ଧରିଲା ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦାବି- ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉ ଫାଶୀ

4/12/2019 at 3:32 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୪/୧୨: ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଜିଅନ୍ତା ଜାଳି ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୂରା ଦେଶରେ ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ ତେଜିବା​‌ରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ବଢ଼ୁଛି ବରଂ କମିବାର ନାଁ ଧରୁ ନାହିଁ। ସେହିପରି ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରାଗଲା ହେଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଭୟ କରିବା ବଦଳରେ ଆହୁରି ଦୁଷ୍କର୍ମର ମାତ୍ରା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ନିର୍ଭୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଗଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ତିହାର ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ଜନ ସାଧାରଣଙ୍କ ମନରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଫାଶୀ କେବେ ଦିଆଯିବ?

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଘଟଣାରେ ପୂରା ଦେଶରେ ଏକ ଆଲୋଡ଼ନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ପୀଡିତା ପ୍ରିୟଙ୍କା ରେଡ୍ଡୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ରାଜ ରାସ୍ତାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସକାଶେ ପୂରା ଦେଶବସୀ ସରକାର, ପୋଲିସ  ଓ ପ୍ରଶାସନ ଉପ​‌ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଉଠାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ରେଡ୍ଡୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ମହିଳାମାନେ ମୁହଁରେ କଳାପଟି ବାନ୍ଧି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେ, ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦେବା ବଦଳରେ ବର୍ଷେ ଓ ଛଅ ମାସ ଜେଲରେ ରହି ପୁଣି ମୁକୁଳି ଯାଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କାହାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ପୁଣି ଜେଲ ଯାଉଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ବିଧାନର ଏହି ପ୍ରଥାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ମହିଳାମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ସିଧା ଫାଶି ଦିଆଯାଉ ବୋଲି ମହିଳାମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଘଟଣା ହେଉ କିମ୍ବା ସମାଜରେ ଏଭଳି ଘୃଣ୍ୟକାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦିଆଯାଉ ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦାବି ହେଉଛି।

   Related Posts