Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : MDH ମସଲାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଗୋପ : ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ ପଶିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମିଳିଲାନି ଜାମିନ୍, ନିଜ ବେକ କାଟିଦେଲେ କଏଦୀ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଦୁର୍ଗାପୂଜା ମଣ୍ଡପରେ ଖୁବ ନାଚିଲେ TMC ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଁ, ବଜାଇଲେ ‘ଢାକ’

24/10/2020 at 8:34 PM

କୋଲକାତା ୨୪।୧୦: ସାରା ଦେଶରେ ଏବେ ଦୁର୍ଗା ପୂଜାର ମାହୋଲ। କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ ଲାଗି ଲୋକେ ପୂଜା ମଣ୍ଡପକୁ ଯାଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି। ହେଲେ ପୂଜାର ଉତ୍ସାହ କିନ୍ତୁ ଫିକା ପଡିନି। ଏହାର ପ୍ରମାଣ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜଧାନୀ କୋଲକାତାରେ ଶନିବାର  ଦେଖାଯାଇଛି। ମହାଷ୍ଟମୀରେ ତୃଣମୂଳ ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜାହଁ ଧାର୍ମିକ ବାଧାବନ୍ଧନ ଭାଙ୍ଗି ଶାଢୀ ଓ ମାସ୍କ ଲଗାଇ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ମଣ୍ଡପକୁ ବୁଲି ଯିବା ସହ ପାରମ୍ପରିକ ‘ଢାକ’ ବଜାଇ ତାଳେତାଳେ ନାଚିଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ କିଛି ଭିଡିଓରେ ନୁସରତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ ଜୈନଙ୍କ ସହ କୋଲକାତାର ସୁଋଚି ସଂଘ ମନ୍ଦିରରେ ଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି। ସେ ପ୍ରସାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହ ମାଙ୍କ ଆରତୀ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଢାକ ବଜାଇ ମନଭରି ନାଚିଥିଲେ। ପରେ ଅନ୍ୟମାନେ ନାଚିବା ଲାଗି ସେ ନିଜେ ଢାକ ମଧ୍ୟ ବଜାଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନର କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ନୁସରତଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ ହେବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ ଏହା ଉପରେ ସେମାନଙ୍କ ମତ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକେ କୌଣସି ହିନ୍ଦୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଇସ୍ଲାମରେ ଏତେ  ସ୍ୱାଧୀନତା ଦେଉଛି କି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନୁସରତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁଲ୍ଲା ଫତୱା ଜାରି କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ଯାହା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଖୋରାକ ଯୋଗାଇଛି।

   Related Posts