Saturday, August 24, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ; ଟିଏମସି ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା,ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କ ସମେତ ୪ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

କୋଲକାତା ୧୦/୨-ପୁଣି ରୋଚକ ମୋଡରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜନୀତି ।  ଟିଏମସି -ବିଜେପି ଟକରାଟକରି, କୋଲକାତା ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କୁ ସିବିଆଇର ଜେରା , ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ  ସଭା ପାଇଁ ପରମିଶନ ନମିଳିବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା  ବେଳେ ଏବେ ଜଣେ  ଟିଏମସି ବିଧାୟକଙ୍କୁ  ଅତି ନିକଟରୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ   ରାଜ ରାଜନୀତିକୁ  ସରଗରମ କରିଛି ।

ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗରେ  ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କ ସମେତ ୪ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି  ।  ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ  ୨ଜଣଙ୍କୁ  ପୋଲିସ ଗରିଫ କରିଛି ପୁଣି ହଟ୍  ବେଡ୍ ରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜନୀତି । 

 

କ୍ରିଶନଗଞ୍ଜର ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ସତ୍ୟଜିତ ବିଶ୍ବାସ ଙ୍କୁ  ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା ।  ଅତି ନିକଟରୁ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଶାସକ ଟିଏମସି ଓ ବିଜେପି ମଧ୍ୟରେ ଯୋରଧାର ହୋଇଛି  ଛକାପଞ୍ଝା । ହଠାତ ଜଣେ  ଟିଏମସି ବିଧାୟକଙ୍କୁ  କିଏ ଓ କାହିଁକି ହତ୍ୟା କାଲା ?  ମୃତ ବିଧାୟକ ସତ୍ୟଜିତ ବିଶ୍ବାସ  ସରସ୍ବତୀ ପୂଜା ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ ମାନେ କାହିଁକି ଟାର୍ଗେଟ୍  କଲେ ? 

ତେବେ ବିଧାୟକଙ୍କ ହତ୍ୟା ପଛରେ ବିଜେପିର ସଡଯନ୍ତ୍ର ରହିଥିବା ଟିଏମସି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ବିଜେପିର ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକରୀଣି ସଦସ୍ୟ  ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କ ସମେତ ୪ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ  ଏଫଆଇଆର ଦେଇଛି ଟିଏମସି ।

197 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର