Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ ହେଉଥିବା ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଷ୍ଟାର୍‌ ତଥା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌ ସଚିନ୍ ତିୱାରୀ, ଫାଷ୍ଟ୍ ଲୁକ୍ ରିଲିଜ୍

20/07/2020 at 12:32 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୦୭ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରୁ ପ୍ରେରିତ ହୋଇ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହେଉଛି | ଫୀମ ‘ସୁଇସାଇଡ଼ ନା ମର୍ଡର’ରେ ଟିକଟକ ଷ୍ଟାର ସଚିନ ତିୱାରୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ | ଟିକଟକରେ ଡୁପ୍ଲିକେଟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବା ସଚିନ ତିୱାରୀ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ |

ବିଜୟ ଶେଖର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସରୁ ସଚିନ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଅଫର ମିଳିଛି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଙ୍ଗ ମୁମ୍ବାଇ ଓ ପଞ୍ଜାବରେ ହେବ | ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଙ୍ଗ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଗଲେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ କରାଯାଇପାରେ | ଫିଲ୍ମର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ ରିଲିଜ ହୋଇଛି |

ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଜାରି କରିଥିବା ଫଟୋରେ ସଚିନ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଇପାରିବ | ଫଟୋରେ ସଚିନ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପରିଚିତ କରାଇ ଆଉଟସାଇଡ଼ର ଲେଖାଯାଇଛି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଲଗାତାର ଆରୋପ ଲଗାଯାଉଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ଆଉଟସାଇଡ଼ର ଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଲଗାତାର ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଉଥିଲେ | ଦକ୍ଷତା ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଥିଲା |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖରେ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଫ୍ଲାଟରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସେ ଏହିଭଳି ପଦକ୍ଷେପ କାହିଁକି ନେଲେ ସେ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମନକୁ ଆନ୍ଦୋଳିତ କରୁଛି | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଅସଲ କାରଣ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଜଣାପଡିନାହିଁ | ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସବୁ କୋଣରୁ ଏହି ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts