Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

TikTokରେ ଭିଡିଓ କରି ହୋଇଥିଲେ ଷ୍ଟାର, ଏବେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ

4/03/2020 at 7:42 AM

ସୁରଟ ୪।୩: ଗୁଜୁରାଟର ଜଣେ ଫେମସ୍ ଟିକଟକ୍ ଷ୍ଟାର୍ କିର୍ତ୍ତୀ ପଟେଲଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ମାମଲା ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷରୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

ସୁରଟରେ ରହୁଥିବା କିର୍ତ୍ତୀ ପଟେଲ ନିଜର ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍ କରୁଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସମଗ୍ର ଗୁଜୁରାଟରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିଥିଲ । କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରି ତାକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ସମ୍ଭବ ନୁହଁ । କିର୍ତ୍ତୀ ପଟେଲଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଘଟିଲା ।

ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ସମୟରେ କିର୍ତ୍ତୀ ପଟେଲଙ୍କ ଜଣେ ସହକର୍ମୀ ଭରଓ୍ବାଡ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ବିଷୟରେ ଭୁଲ୍ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କୀର୍ତ୍ତି ପଟେଲ ଏବଂ ଭରଓ୍ବାଡ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଜୟ ହୋ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ପରସ୍ପରକୁ ମାରପିଟ୍ କରିବା ନେଇ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ।

ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ପରସ୍ପର ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବେ ବୋଲି କହୁଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଆହୁରି ବଢିଯାଇଥିଲା | ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବା ଲାଗି ଟିକ୍ ଟକ୍ ଷ୍ଟାର କିର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଭରଓ୍ବାଡ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ବୈଠକ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ମାରପିଟ୍ ସମୟରେ କିର୍ତ୍ତୀ ପଟେଲଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆସିଥିବା କନୁ ଭରଓ୍ବାଡ, ରଘୁ ଭରଓ୍ବାଡଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ଫଳରେ ସେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ରଘୁ ଭରଓ୍ବାଡ ଟିକ୍ ଟକ୍ ଷ୍ଟାର୍ କିର୍ତ୍ତୀ ପଟେଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସୁରଟର ପୁନାଗାମ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ କିର୍ତ୍ତୀ ପଟେଲଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

   Related Posts