Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେବୃଆରୀ ୨ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ସିବିଏସଇ ଦଶମ ଓ ଦ୍ବାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ସୂଚୀ
  • ||
  • ରାସ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟର ତଦାରଖ କଲେ ସାଂସଦ ମଞ୍ଜୁଲତା ମଣ୍ଡଳ, ପିଚୁ ଉଠିଯାଉଥିବା ନେଇ ହୋଇଥିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ମୁନିଗୁଡା : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ର ୪ଟି ବଗି ଲାଇନଚ୍ୟୁତ, ରାୟଗଡା-ଟିଟିଲାଗଡ ମଧ୍ୟରେ ରେଳ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରତାପ ଦେବଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଘାଟିରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ବ୍ରେକ୍ ଫେଲ୍ ହେବାରୁ ଟ୍ରକ୍କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶନିବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୧୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୭୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ଆଲମିରାରେ ନିଆଁ ଲାଗି ପୋଡିଗଲା ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତାକଡରୁ ରମାଦେବୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାରହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ବିଛାଇଥିଲେ, ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଚାଲିଗଲା ନିଜ ଜୀବନ
  • ||

ପୋଲିସକୁ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖି ନିଜ ପିସ୍ତଲରୁ ନିଜକୁ ଗୁଳିମାରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ଟିକ୍ ଟକ୍ ଭିଲିଆନ ଜନି ଦାଦା, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

6/10/2019 at 4:38 PM

ବିଜନୈର : ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଜନୌରରେ ଜଣେ ଟିକ୍ ଟକ୍ କଳାକାର ରୋଡ ୱେଜ୍ ବସ୍ ରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ମୃତ ଟିକ୍ ଟକ୍ କଳାକାରକୁ ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ଓରଫ ଜନି ଦାଦା ଭାବେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ତିନି ୩ଟା ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଅଶ୍ୱିନୀର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ରାତିରେ ତାକୁ ରୋଡୱେଜ ବସ୍ ରେ ଠାବ କରାଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ଅଶ୍ୱିନୀ ମୁହଁରେ ରୁମାଲ ପକାଇ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରୁଥିଲା। ତେବେ ପୋଲିସ ମୁହଁରୁ ରୁମାଲ ହଟାଇବା ମାତ୍ରେ ଉଠିପଡି ନିଜ ପକେଟରୁ ପିସ୍ତଲ କାଢିବା ସହ ନିଜକୁ ନିଜେ ଗୁଳିକରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି।

ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ବିଶ୍ୱଜିତ୍ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଶ୍ୱିନୀ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ହିଂସା ପ୍ରସାର କରୁଥିଲା। ସେ ନିଜକୁ ଜଣେ ଖଳନାୟକ ଭାବେ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସହ ଫେସବୁକ୍ ରେ ‘ମୁଁ ସବୁ କିଛି ନଷ୍ଟ କରିଦେବି’, ‘ସୈତାନ ଏବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ’ ଓ ‘ମୋ ପ୍ରାଦୁର୍ଭାବ ଦେଖ’ ଆଦି ନାଁରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିଲା। ଗତ ୨୭ ତାରିଖ ଦିନ ଏକ ବିବାଦକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁଅ ଓ ପୁତୁରାଙ୍କୁ ଅଶ୍ୱିନୀ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଏହା ଛଡା ତାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇ ନଥିବା ଜନୈକା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ପୂର୍ବରୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଉପରୋକ୍ତ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ତାର ସନ୍ଧାନ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ବାରମ୍ବାର ସ୍ଥାନ ବଦଳାଉଥିବାରୁ ପୋଲିସ ତାକୁ ଧରିପାରୁନଥିଲା। ତାକୁ ଧରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ୧୫ଟି ଟିମ ଗଠନ କରିଥିବା ବେଳେ ତା ସମ୍ପର୍କରେ କେହି ସୂଚନା ଦେଲେ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। 

ଶୁକ୍ରବାର ସେ ନଗିନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବାର ପୋଲିସକୁ ଠୋସ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ତେବେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଧରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଖସିଯିବା ଲାଗି ରୋଡୱେଜ୍ ବସ୍ ରେ ଉଠିଥିଲା। ରାତି ପ୍ରାୟ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ପୋଲିସ ରାସ୍ତାରେ ରୋଡୱେଜ ବସ୍ ରେ ତଲାସି ନେବା ବେଳେ ଅଶ୍ୱନୀ ମୁହଁରେ ରୁମାଲ ପକାଇ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରୁଥିଲା। ତେବେ ପୋଲିସକୁ ସମ୍ମୁଖରେ ଦେଖି ଅଶ୍ୱିନି ନିଜ ବନ୍ଧୁକରୁ ନିଜ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ବେଳେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।  

   Related Posts