Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ତିହିଡି ଲିକର ଟ୍ରାଜେଡି: ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ବୋତଲରେ ନକଲି ମଦ ଦିଆଯାଇଥିବା ମାନିଲେ ସରକାର, ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ ଥିବାବେଳେ କିଏ ଦେଲା ମଦ ?

1/05/2019 at 7:59 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧|୫: ଭଦ୍ରକରେ ମଦ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ସରଗରମ। ଏପଟେ ସରକାର ମାନିଛନ୍ତି ବିଷାକ୍ତ ମଦ ହିଁ ଜୀବନ ନେଇଛି । ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ବୋତଲରେ ଦିଆଯାଇଛି ନକଲି ମଦ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କର ଜୀବନ ଯାଇଥିବା ସରକାର ମାନିଛନ୍ତି । ଏପଟେ ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ ଥିବାବେଳେ କିଏ ମଦ ଦେଲା ତାଙ୍କୁ ଗଣ୍ଠି କରିଛନ୍ତି ରାଜନେତା । ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି…


ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ବୋତଲରେ ନକଲି ମଦ। ଏହି ମଦ ପିଇ ୯ ନୁହେଁ ୫ ଜଣଙ୍କର ଜୀବନ ଯାଇଥିବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର ମାନିଛନ୍ତି । ସେହିଭଲି ୪୪ ଜଣ ଅସୁସ୍ଥ ରହିଥିବା ଅବକାରୀ ସଚିବ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ମଦର ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇ ଲାବ୍ରୋଟାରୀକୁ ପଠାଯାଇଛି। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିର୍ପୋଟ ଆସିବା ପରେ ମଦ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ ବୋଲି ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ଅବକାରୀ ସଚିବ କହିଛନ୍ତି ।


ନିର୍ବାଚନ ସରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମଦ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଜୋର ଧରିଛି ରାଜନୀତି ।ବିରୋଧୀ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ ଥିବାବେଳେ କେଉଁଠୁ ଏ ମଦ ଆସିଲା ?

ଏହାକୁ କିଏ ପିଇବାକୁ ଦେଲା ? ତାଙ୍କୁ ନେଇ ବି‌ଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛି କଂଗ୍ରେସ। ଏପଟେ ବିଜେପି ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛି।


ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ସରକାରଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛି। ସବୁଆଡେ ମଦ ବିକ୍ରି ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଣି କିଏ ମଦ ଦେଲା ତାର ଚେର ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ। ହେଲେ ଏଯାଏଁ କାର୍ପଟଦାର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିନାହିଁ….

   Related Posts