Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ସାତକୋଶିଆରେ ରହିବ ସୁନ୍ଦରୀ ; ବାଘୁଣୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ ନାହିଁ

18/09/2018 at 9:30 AM

ଅନଗୁଳ ୧୮|୯: ସାତକୋଶିଆରେ ରହିବ ସୁନ୍ଦରୀ । ବାଘୁଣୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ ନାହିଁ ସେହିଠାରେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ରଖାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବିଶେଷଜ୍ଞ । ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ସାତକୋଶିଆ, ଟିକରପଡ଼ା ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳ ବୁଲି ସୁନ୍ଦରୀର ଗତିବିଧି ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବା ପରେ ସେମାନେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ନ କରିବା ନେଇ କହିଛନ୍ତି । ସୁନ୍ଦରୀ ଜନବସତିକୁ ଆସୁନଥିବା ବେଳେ ଲୋକ ତାକୁ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେଣୁ ତାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ନାହିଁ । ପାଟ୍ରୋଲିଂ ପାଇଁ ଆସିବେ ହାତୀ । ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଉପାୟରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ହୋଇ ପାରୁନଥିବାରୁ ହାତୀ ସାହାଯ୍ୟରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି । ଏଥି ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କର ଏକ ୫ ଜଣିଆ ଟିମ୍ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଯାଇଛନ୍ତି । ୩ ଟି ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ହାତୀଙ୍କୁ ଅଣାଯିବ । ଦୁଇଟି ମାଇ ହାତୀ ଓ ଗୋଟିଏ ଦନ୍ତାହାତୀକୁ ଓଡିଶା ଅଣାଯିବ ।

   Related Posts