Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଆଠଗଡ ନରସିଂହପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀର ଆତଙ୍କ

8/10/2018 at 9:23 AM

କଟକ ୮|୧୦:  କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଆଠଗଡ ନରସିଂହପୁରରେ ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଆତଙ୍କ ଦେଖାଦେଇଛି । ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ । ନରସିଂହପୁର ବ୍ଲକ୍ ଠାରୁ ୬ କିଲୋମିଟର ଦୂର ବଡଭୋଇରେ ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବାଘୁଣୀ ଏବେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାଲିକିଆରି ଜଙ୍ଗଲରେ ରହିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଫଳରେ ନରସିଂହପୁର ବ୍ଲକ୍ ସାତକୋଶିଆ ଅଭୟାରଣ୍ୟ ପାଶ୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଗାଁଗୁଡିକରେ ଭୟ ଓ ଆତଙ୍କର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେଇଛି। ଭୟରେ ସ୍କୁଲ ଯାଉନାହାନ୍ତି ପିଲା। ତିନିଦିନ ହେଲା ସ୍କୁଲଗୁଡିକୁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପିଲାମାନେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହୁଛନ୍ତି। ତିନିଦିନ ହେଲା କିଛି ସ୍କୁଲରେ ଅଘୋଷିତ ଛୁଟି ହୋଇଛି । କେବଳ ସ୍କୁଲ ପିଲା ନୁହନ୍ତି, ଭୟରେ ଜଙ୍ଗଲ ମାଡୁନାହାନ୍ତି ଅଞ୍ଚଳବାସୀ। ଏପଟେ ବନ ବିଭାଗ ମଧ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲକୁ ନଯିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ବାରଣ କରିଛି। ନରସିଂହପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ସାତକୋଶିଆ ଜଙ୍ଗଲ ଓ ଆଖପାଖ ଗାଁରେ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ସୁନ୍ଦରୀ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଗତକାଲି ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ପୁରୁଣାକୋଟ ରେଞ୍ଜ ଟୁଲକା ପାହାଡରେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ବିଭାଗ ସୁନ୍ଦରୀର ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି ।

   Related Posts