Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ଆଜି କୁସୁମ କୁହୁରୀରେ ସୁନ୍ଦରୀ ; ଭୟ ଓ ଆତଙ୍କରେ ଗ୍ରାମବାସୀ

17/09/2018 at 5:48 PM

ଆଠମଲ୍ଲିକ ୧୭/୯ : ଆଠମଲ୍ଲିକ ବନଖଣ୍ଡ କୁସୁମକୁହୁରୀ ଗ୍ରାମରେ ଆଜି ସୁନ୍ଦରୀ ବାଘୁଣିକୁ ଦେଖି ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ଠାରୁ ବାଘୁଣୀର ଠିକଣା ସମ୍ପର୍କରେ ବନ ବିଭାଗ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଜନସାଧାରଣକୁ ଦେଉ ନଥିବାରୁ ଲୋକେ ଭୟ ଓ ଆତଙ୍କରେ ଜୀବନ କାଟୁଥିଲେ । ବିପ୍ରଡିହ ଗାଁରୁ ୨୦ କିଲୋମିଟର ଦୁର ଆଠମଲ୍ଲିକ ରେଞ୍ଜର କୁସୁମକୁହୁରୀ ଗାଁରେ ଵିଲରେ ଧାନ ବାଛୁ ଥିବା ସମୟରେ ଜୟନ୍ତୀ ବିଶ୍ୱାଳ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପରେ ସେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଆସି ସବୁ କଥା ଜଣାଇଥିଲେ । ଏବେ ଗାଁରେ ଏତେ ମାତ୍ରରେ ଭୟ ଖେଳି ଯାଇଛି ଯେ ଦରକାର ପଡିଲେ ଲୋକେ ଘର ଦୁଆର ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି।
କୁସୁମକୁହୁରୀ ଗ୍ରାମରେ ବାଘୁଣି ଆସିବାର ଖବର ପାଇ କେବଳ ଦୁଇଜଣ ବନବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ଯାଇ ସ୍ଥିତି ପରଖି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମନରେ ଗଭୀର ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି ।

   Related Posts