Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ରେଳ ଷ୍ଟେସନକୁ ବୋମା ଲଗାଇ ଉଡାଇ ଦେବାକୁ ଧମକ: ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି

8/09/2020 at 12:05 PM

ହିସାର ୦୮/୦୯ : ହରିୟାଣା ରେଳ ଷ୍ଟେସନକୁ ବୋମା ଲଗାଇ ଉଡାଇ ଦେବାକୁ ଧମକ ମିଳିଛି | ଧମକ ପରେ ଷ୍ଟେସନରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି | ଏହି ଧମକର ସୂଚନାରେ ଜିଆରପି ଓ ଆରପିଏଫରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ରେଲୱେ ସୁରକ୍ଷା ସହ ଜଡିତ ଉଭୟ ଫୋର୍ସ ଯବାନଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇଛି | ୪ ଯୁବକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାରୁ ଏହି ଧମକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହି ଯୁବକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଶୁଣି ଜଣେ ଅଜଣା ମହିଳା ରେଲୱେ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ କରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ହରିୟାଣା ରେଳ ଷ୍ଟେସନକୁ ବୋମା ଲଗାଇ ଉଡାଇ ଦେବାକୁ ୪ ଜଣ ଯୁବକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ମହିଳା ଶୁଣିଥିଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ |

ଏହି ୪ ଯୁବକ ରାଜସ୍ଥାନ ନମ୍ବର ଯୁକ୍ତ ଗାଡିରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି ଉଗ୍ରବାଦୀ ସଂଗଠନ ସହ ଜଡିତ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି | ତେବେ ଫୋନ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିପାରିନାହିଁ | ଜିଆରପି ଆରପିଏଫକୁ ପତ୍ର ଲେଖି ଏହି ଧମକ ସମ୍ପର୍କରେ ସଚେତନ କରିଥିଲା | ଜିଆରପି ଏହି ମାମଲାରେ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସି ଧାରା ୧୨୪ ଏ ଏବଂ ୫୦୫ ଏକେ-ବି ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି |

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବିପଦକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରେଳ ଷ୍ଟେସନଗୁଡିକରେ ଉଭୟ ସୁରକ୍ଷାବଳ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରିଛନ୍ତି | ଷ୍ଟେସନରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଲୋକ ଓଏ ଜିନିଷ ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଉଛି | ରେଳବାଇ ଅଧିକାରୀ, କର୍ମଚାରୀ, କିମ୍ୟାନ ତଥା ଗ୍ୟାଙ୍ଗମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇ ଡ୍ୟୁଟି ଦେବାକୁ କୁହାଯାଇଛି | ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯବାନ ମଧ୍ୟ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି |

ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ଆରପିଏଫ ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ବିରବଲ କୁମାର ନିଜେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଷ୍ଟେସନରେ ରାତିରେ ଗସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରେଳ ଧାରଣା ସହ ଯେକୌଣସି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବସ୍ତୁ ଓ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଉଛି | ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ୟ ନ ହୁଏ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରବନ୍ଧ ଜାରି ରହିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts