Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଗୀତ ଗାଇଲେ ଟାଇଗର : ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏହିଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଲେ ଦିଶା

4/05/2020 at 3:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୦୫ : କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଏକାଠି କରିବା ପାଇଁ ରବିବାର ଦିନ ବଲିଉଡ ତାରକା ଏକ ଆଇ କନ୍ସର୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ | ଏହି କନ୍ସର୍ଟରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ, ଅମୀର ଖାନ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା, ନିକ ଜୋନସ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କଳାକାର ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ, ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥିଲେ | ଡୋନେସନ ପାଇଁ କଳାକାରମାନେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ | କନ୍ସର୍ଟରେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ମଧ୍ୟ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ | ଟାଇଗରଙ୍କ ଗୀତ ଶୁଣି ଦିଶା ପଟାନି ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ବରୁଣ ଧୱନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ଅକ୍ଟୋବରର ଏକ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ ଟାଇଗର | ଟାଇଗର ନିଜର ଏହି ଭିଡିଓ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଟାଇଗର ନିଜର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା କ୍ଷଣି ଦିଶା କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ହାର୍ଟ ଇମୋଜୀ ଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ ଟାଇଗର ଓ ଦିଶା ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଏକାଠି ରହୁଛନ୍ତି | ଏହାକୁ ନେଇ ଟାଇଗରଙ୍କ ଭଉଣୀ କୃଷ୍ଣା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ | ସେ ଏହି ଗୁଜବକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଦିଶା ତାଙ୍କ ସହ ରହୁ ନାହାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ରୁହନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ବେଳେବେଳେ ମିଶିକି ସପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଯାଉ | ନିଜ ଭାଇ ସମ୍ପର୍କରେ କୃଷ୍ଣା କହିଥିଲେ ଯେ ଟାଇଗର ବେଶୀ ମିଳାମିଶା କରନ୍ତିନି | ସେ ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ତଥାପି ଯଦି ଟାଇଗର ଓ ଦିଶା ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ରହିଛି ତାହେଲେ ଦିଶା ଥଣ୍ଡା ମିଜାଜ ଝିଅ | ଉଭୟ ଅନେକ ବର୍ଷରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି | 

ଟାଇଗର ଓ ଦିଶା ବାଘି-୨ ରେ ଏକାସଙ୍ଗେ କାମ କରିଥିଲେ | ଫିଲ୍ମରେ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା | ବାଘି-୩ ରେ ଦିଶା ଏକ ଆଇଟମ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି | ଦିଶାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ ରାଧେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ଅପରପକ୍ଷରେ ଟାଇଗର ଫିଲ ପାଗଲପନ୍ତି-୨ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ଶେଷ ହେବାପରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

   Related Posts