Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଗିରଫ ହେଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ!

7/01/2020 at 2:44 PM

ମୁମ୍ବାଇ୭|୧: ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ କ୍ରେଜ୍‌ ଆଜିକାଲି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ଟାଇଗରଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ପାଇଁ ସେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଏବେ ଟାଇଗରଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଫଟୋରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛି। ଫଟୋରେ ଟାଇଗର ପୋଲିସ ଗାଡିରେ ବସିଛନ୍ତି ଓ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ହାତରେ ହାତକଡ଼ି ପିନ୍ଧାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫଟୋ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।  

ତେବେ ଟାଇଗରଙ୍କୁ ପୋଲିସ କାହିଁକି ଗିରଫ୍‌ କଲା ତାହା ଅନେକ ଦର୍ଶକ ଭାବୁଥିବେ। ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଫଟୋରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ସତ ନୁହେଁ। ଏହି ଫଟୋ ଟାଇଗରଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଗୀ ୩’ ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ ରୁ ଲିକ୍‌ ହୋଇଛି। ଟାଇଗରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ କ୍ଲବ ଏହି ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଟାଇଗରଙ୍କ ଫଟୋ ବ୍ୟତୀତ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

 ଏହି ଭିଡିଓରେ ‘ବାଗୀ ୩’ ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭିଡ ଜମିଛି। ଟାଇଗରଙ୍କ ‘ବାଗୀ’ ସିରିଜ୍‌ର ତୃତୀୟ ପାର୍ଟରେ ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ ରହିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଏହି ପିଲ୍ମରେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ‘ବାଗୀ ୨’ଫିଲ୍ମରେ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁରରେ ‘ବାଗୀ ୩’ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତା ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ରିତେଶ ପୋଲିସ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆଶୁତୋଷ ରାଣା, ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts