Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୪୦ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଏସ୍‌ସିବିରୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର ଫେରାର ଘଟଣା : ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ମଙ୍ଗଳାବାଗ ପୋଲିସ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ବରର ୩ଟି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ସିଲ୍, ଖୁଲମଖୁଲା କୋଭିଡ୍ ନିୟମର କରିଥିଲେ ଉଲଂଘନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସୁରଟରୁ ଫେରୁଥିଲେ ପ୍ରବାସୀ, ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର୍, ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ହାଇଦର ପାଇଁ ନଥିଲା ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା, କିନ୍ତୁ ପାଖରେ ଥିଲେ ଯୁବତୀ’ – ଲେଖାଶ୍ରୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଆଜିଠାରୁ ୧୫ ଦିନ ସମ୍ବଲପୁର ବାର୍ ବନ୍ଦ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ସୋର : ସରିଥିଲା ନିର୍ବନ୍ଧ, ହେଲେ ପଡିପାରିଲାନି ହାତଗଣ୍ଠି, ଶେଷରେ କାହିଁକି ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ ?
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରୁ ଇନ୍ଦୋର ଯାଉଛନ୍ତି ୧୩ ଜୀବଜନ୍ତୁ, ଧଳା ବାଘୁଣୀ ଓ କଳା ବାଘ ସାମିଲ
  • ||

ଗୁରୁବାରରେ ଏମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ- ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

23/10/2019 at 7:27 PM

ମେଷକିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ସରକାରୀ ଚାକିରିଆଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ । ଛାତ୍ରୀମାନେ ଲେଖାପଢା ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ବାଦାମୀ । ଶୁଭଅଙ୍କ ୮।


ବୃଷ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମୋଡ ନେବ । ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ । ବାହନ ସାବଧାନତାର ସହଚଳାନ୍ତୁ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।


ମିଥୁନ ମାନସିକସ୍ତରରେ ଅଶାନ୍ତି ମୁକ୍ତ ରହିବେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଦୀର୍ଘସମୟ ଧରି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫।


କର୍କଟ ପରିବାରରେ ମଧୁରତା ସହିତ ବିଶ୍ୱାସ ବି ବଢିବ । ଭାବିଥିବା ସବୁକାମ ପୂରା ହୋଇଯିବ । ବେପାରୀବର୍ଗଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହେବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬।


ସିଂହ ଆପଣ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ । ରାଜନୈତିକ ସଂପର୍କରୁ ଫାଇଦା ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ଲାଗି ନୂଆଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଙ୍କ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮।


କନ୍ୟାଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ବଢିଆ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ସକାରାତ୍ମକ ବିଚାର ପାଇଁ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ମିଳିପାରେ । ନିର୍ମାଣକାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩।


ତୁଳାକିଛି କାମ ସମୟରେ ପୂରା ହେବ । ଖାସ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍ ଆଲୋଚନା ହେତୁ କ୍ୟାରିୟରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।


ବିଛା ପୂଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିମୟ ହେବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ଦେଖି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଖୁସିରହିବେ । । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯।


ଧନୁଜରୁରୀ କାମରେ ମାତାପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବାକେସ୍‌ ଫଇସଲା ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ । ଛାତ୍ରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।


ମକରକାମରେ ଏଣେତେଣେ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ । ପାରିବାରିକ ମାମଲାରେ ପରିବାରର ସବୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ବଢିଆ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯।


କୁମ୍ଭ -ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଉଚ୍ଚା ରହିବ। ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କୁ ନୂଆ ପରିଯୋଜନା ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେ ବ। ଖେଳାଳିମାନେ ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧୂସର । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।


ମୀନ – କିଛି ଦିନରୁ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କା ମସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । କଳାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିପାରେ । ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ବଢିଆ ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮।

   Related Posts