Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ‘ତେରେ ନାମ’ର ଭିକାରୁଣୀ : ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

5/12/2019 at 1:14 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୫/୧୨: ସତୀଶ କୌଶିକ ୨୦୦୩ମସିହାରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ନେଇ ‘ତେରେ ନାମ’ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମଟି ଖୁବ୍ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ‘ତେରେ ନାମ’ରେ ପାଗଳ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରାଧେ ଅର୍ଥାତ୍ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ପଡ଼ୁଥିବା କେଶ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଜି ବି ମନେ ଅଛି। ଏହି ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାକୁ ରାଧେ କଟ୍ ନାମରେ ଜଣା ଗଲା। ଏହା ତାମିଲ ଭାଷାରେ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ସେତୁ(୧୯୯୯)ର ରିମେକ୍ ଥିଲା।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଭୂମିକାଙ୍କ ନିରୀହତା ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିବାବେଳେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପାଗଳି ଭିକାରୁଣୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବା ରାଧିକା ଚୌଧୁରୀ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଇମୋସନାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ। ପାଗଳଖାନା ଯାଉଥିବାବେଳେ ସଲମାନଙ୍କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଦୌଡ଼ୁଥିବାର ଇମୋସନାଲ ସିନ୍ ଆଜି ବି ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ କନ୍ଦାଇ ଦେଇଥାଏ।

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଫିଲ୍ମରେ ଭିକାରୁଣୀ ହୋଇଥିବା ଏହି ଯୁବତୀ ପ୍ରକୃତରେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ଚୌଧୁରୀ। ରାଧିକା ହିନ୍ଦୀ ସହ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ‘ତେରେ ନାମ’ରେ ରାଧିକା ଚିରା ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ ସେ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦରୀ।

୧୯୯୯ମସିହାରେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମରୁ ରାଧିକା ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ରାଧିକାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ କରୀନା କପୁର ଏବଂ ଫରଦୀନ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଖୁସି’ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା। ଏହା ପରେ ରାଧିକା ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ କରି ହଠାତ୍ ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ରାଧିକା ନିଦ୍ଦେଶନା ଜଗତରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ। ୨୦୧୦ମସିହାରେ ସେ ଲସ୍ ଭେଗାସ୍ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ନିଜ ଶର୍ଟ ଫିଲ୍ମ ‘ଅରେଞ୍ଜ ବ୍ଲସମ୍’ ପାଇଁ ସିଲଭର ଏସ୍ ଆଓ୍ବାର୍ଡ଼ ଜିତିଥିଲେ।

   Related Posts