Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ଜିଓର ଆପରୁ ଜାଣିପାରିବେ କାହାକୁ କେତେ ମେସଜ ଓ କଲ କରିଛନ୍ତି ବା କିଏ ଆପଣଙ୍କୁ କେତେ ସମୟ କଲ କରିଛି

16/01/2019 at 12:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୧: ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଜିଓର ଦମଦାର ସେବା ବିଷୟରେ ଯାହାର ବ୍ୟବହାର ଆପଣ ଜାଣିନଥିବେ। ଏହି ସେବା ଆପଣଙ୍କୁ ମାଇ ଜିଓ ଆପରେ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଫୋନରେ ମାଇ ଜିଓ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍ କରିନାହାନ୍ତି ତେବେ ଶୀଘ୍ର ଷ୍ଟୋର୍ କରନ୍ତୁ। ମାଇ ଜିଓ ଆପ୍ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ପରେ ଆପଣ ଜିଓରେ ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ।

ମାଇ ଜିଓରେ ଲଗଇନ୍ କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଏକ ଅପସନ୍ ମିଳିବ । ଡାଟା ୟୁଜରେ କ୍ଲିକ୍ କଲେ ଏକ ବଡ଼ ଓ୍ବିଣ୍ଡୋ ଖୋଲିଯିବ। ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୪ଟି ଅପ୍ସନ୍ ମିଳିବ।

ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାଟା କଲ୍ ଓ୍ବାଇଫାଇ ଏବଂ ଏପରି ମ୍ୟାସେଜର ଅପ୍ସନ୍ ମିଳିବ। ସମସ୍ତ ଅପ୍ସନରେ ଆପଣ ଡାଟା କ୍ଲିକ୍ କରି ଦେଖି ପାରିବେ ଆପଣ କେତେ ସମୟ କେତେ ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି। କଲରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଦେଖିପାରିବେ ଆପଣ କେତେ ସମୟ କାହାକୁ କଲ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଏସଏମଏସ କରି ଫ୍ରି ଓ୍ବାଇଫାଇ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ କେଉଁ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କେତେ ସମୟ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି।

ଜିଓର ସେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ । ଏଥିରୁ ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେ ଆପଣ କେତେ ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କାହାକୁ ଇମେଲ୍ ପଠାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts