Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କନ୍ଧମାଳ : କନ୍ଧମାଳରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ୍ , ପୁଣି ୧୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||

ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ତିନି ଗୁରୁତର…

9/04/2020 at 12:34 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର୯/୪: ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ତିନି ଗୁରୁତର। ଗାଁ ଭିତରେ ପଶି ଭାଲୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି। ବଲାଙ୍ଗୀର ସଇଁନ୍ତଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜୁଗାମାଲ ଓ ଭେଡେନ ଗାଁରେ ଏଭଳି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ଭେଡେନ ଗାଁ ଭିତରକୁ ପସି ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ସହ ପାଖରେ ଥିବା ଜୁଗାମାଲ ଗାଁରେ ଶୌଚହେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିବା କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ କରିଛି ଆକ୍ରମଣ।

 ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳା ଜଣେ ପୁରୂଷ। ତେବେ ଦୁଇ ମହିଳା ହେଲେ ଭେଡେନ ଗାଁର ସସ୍ମିତା ଭୋଇ ଓ କିଶୋର ମୁମ୍ଭାର, ଓ ଜୁଗାମାଲ ଗାଁର କବିତା ଭୋଇ। କବିତା ଓ କିଶୋରଙ୍କୁ ହାତ ଓ ପିଠିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ବେଳେ ସସ୍ମିତାଙ୍କୁ ମୁହଁରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି ଭାଲୁ। ତେବେ ସସ୍ମିତାଙ୍କୁ ସ୍ଥିତି ସଙ୍ଗୀନ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବୁର୍ଲ୍ଲା ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଅନ୍ୟ ପଟେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଚିକତ୍ସା ବଲାଙ୍ଗୀର ଭୀମଭୋଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜାରି ରହିଛି।

ତେବେ ଆଜି ସକାଳୁ ୬ ଟା ସମୟରେ ଜୁଗାମାଲ ଗାଁର କିଛି ମହିଳା ଶୌଚହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଛପଟୁ ଆସି ପ୍ରଥମେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ଭାଲୁ। ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳା ମାନେ ସେଠାରୁ ଦୌଡିପଳାଇବା ସହ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ। ଗାଁ ଲୋକ ଆସିବା ପରେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ଭାଲୁ। ପରେ ଭେଡେନ ଗାଁ ଭିତରକୁ ପସିବା ସହ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। କିଛି ଲୋକ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଥିବା ବେଳେ କିଶୋରଙ୍କୁ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଖେତଉପରେ ପଛପଟୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି ଭାଲୁ। ତେବେ ବଡମାଲ ଗୋଲାବାରୁଦ କାରଖାନା ଠାରେ ଥିବା ଜଙ୍ଗଳ ଭିତରରୁ ଭାଲୁ ଆସି ଏଭଳି ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସି।

   Related Posts