Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଆଜି କମ୍ପିଲା ବିଜେପୁର: ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳର ମୁଖିଆଙ୍କ ପ୍ରଚାର ସରଗରମ, କିଏ କହିଲା କଣ ଜାଣନ୍ତୁ

18/10/2019 at 7:02 PM

ବିଜେପୁର ୧୮|୧୦: ବିଜେପୁର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଆଉ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଦିନ ।ତେଣୁ ୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ବିଜେଡି, ବିଜେପି  ଓ କଂଗ୍ରେସ ଷ୍ଟାର କ୍ୟାମ୍ପେନର ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ବିଜେଡି ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରଚାର କରିଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ।ସେହିଭଳି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ପୂରା ଟିମ୍‌ ଲାଗି ପଡିଛି । ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି କମ୍ପିଛି ବିଜେପୁର ଦାଣ୍ଡ ।   

ବିଜେପୁରରେ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ପ୍ରଚାର । ବିଜେଡି, ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସର ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକଙ୍କ ପ୍ରଚାରରେ କମ୍ପିଛି ବିଜେପୁର । ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ହାତରେ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଦିନ ଥିବାରୁ ୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ଆଜି ଜି-ଯାନ୍‌ ଲଗାଇ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କାଲିଭଳି ଆଜି ବି ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ରୀତା ସାହୁଙ୍କ ପାଇଁ ମେଗା ରୋଡ୍‌ ସୋ କରିଛନ୍ତି । ହାଇଟେକ୍‌ ବସ୍‌ରେ ଆସି ରୀତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍‌ ଭିକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ସେହିଭଳି ବିଜେପିର ଷ୍ଟାର କ୍ୟାମ୍ପେନର କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ବିଜେପୁର ବରପାଲ୍ଲି ବ୍ଲକରେ ମାରାଥନ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ।ବିଜେଡି ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିନଥିବାରୁ ବିଜେପୁର ବାସୀ ଏଥର ନବୀନଙ୍କୁ ଉଚିତ୍‌ ଶିକ୍ଷା ଦେବେ ବୋଲି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ କଂଗ୍ରେସର ପୂରା ଟିମ୍‌ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଜିତାଇବାକୁ ଜୋରଦାର କସରତ କରିଛି । ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ନରସିଂହ ମିଶ୍ର , ତାରା ବାହିନୀପତି ପ୍ରମୁଖ କଂଗ୍ରେସ କମାଣ ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ।

ବିଜେପୁରରେ ସମସ୍ୟା କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ । ଅନେକ ଗାଁରେ ପିଇବା ପାଣିର ସୁବିଧା ନାହିଁ । କାଳିଆ ଟଙ୍କା ପାଇନଥିବାରୁ ବହୁ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବି ରହିଛି । ଏସବୁ ପରେ ବି ଲୋକେ ମତଦାନ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି । ବିଜେଡିର ପୂରା ଟିମ୍‌ ଲାଗିଛନ୍ତି କିଭଳି ରୀତା ସାହୁ ଏଥର ବହୁ ଭୋଟର ଜିତନ୍ତୁ । ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଧାୟକ ସାଂସଦ ସମସ୍ତେ ଦଳୀୟ ପାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତାଇବାକୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାରେ ମାତିଛନ୍ତି କିଭଳି ବିଜେଡି ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରେ ରହିଛି ।

ବିଜେପୁର ନିର୍ବାଚନ ଆରମ୍ଭ ବେଳୁ ଭୋଟରଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନଥିଲା । ହେଲେ ଏ ଦୁଇଦିନ ହେଲା କିନ୍ତୁ ମାହୋଲ ଗରମ । ୩ ଦଳର ପ୍ରଚାରରେ ଆଗ୍ରେସିଭନେସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କାଲି ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନ । ତେଣୁ ଭୋଟରଙ୍କ ମନ ଜିଣିବାକୁ ପ୍ରାଣମୂର୍ଚ୍ଛା ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଛନ୍ତି ସବୁ ପାର୍ଟି ।

   Related Posts