Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ବଲାଙ୍ଗିର ଜେଲ୍‌ରେ ତିନି ଟପ୍ କ୍ରିମିନାଲ-ପୁଞ୍ଜିଲାଲ, ହାଇଦର ଓ ଧଳସାମନ୍ତ : ଚିନ୍ତାରେ ପୋଲିସ

11/02/2019 at 7:30 PM

କଟକ ୧୧|୨: ବଲାଙ୍ଗୀରେ ଜେଲକୁ ନେଇ ଏବେ ସବୁ ଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚା କାହିଁକି ନା ଧଳସାମନ୍ତ ,ହାଇଦର ଓ ପାର୍ସଲବୋମାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ପୁଞିଲାଲ ମେହେର….ତେବେ ପୁଞିଲାଲ ଭଳି ସାତିର ଦିମାକ  ଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ରହିଥିବା ବେଳେ ଓଡିଶାର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ସୁଶାନ୍ତ ଧଳସାମନ୍ତ ଓ ହାଇଦର ଭଳି ଅପରଧୀ କୌଣିସି ବି ଅଘଟଣ ଘଟାଇ ପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ପୋଲିସ ଡିଜି । ସେପଟେ ଉଭୟଙ୍କ ଉପରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ କଡା ନଜର ରଖିଥିବା ବେଳେ ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ଡିସିପି ।

ଗୋଟିଏ ଛାତ ତଳେ ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତ । କିଏ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଭଳି ଖତରନାକ ବୋମା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧ ହସ୍ତ ତ ଆଉ ଦୁଇ ହେଲେ କଥା କଥା କେ ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ହଟାଇବା ସହ ପାଖକୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆଣି ପାଲଟିଛନ୍ତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର । ସୁଶାନ୍ତ ଧଳସାମନ୍ତ, ହାଇଦର, ଓ ପୁଞିଲାଲ ଏବେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜେଲରେ ରହୁଥିବାରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଉଠୁଛି ନାନା ପ୍ରଶ୍ନ ।

ପୁଞିଲାଲ ଏମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ନିଜର ସାତିର ଦିମାକରେ କିଛି ଅଘଟଣ ଘଟାଇାବ ନାହିଁ ତ । ଧଳସାମନ୍ତ ନିଜ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଜରିଆରେ ଜେଲରୁ ଉଭୟ ପୁଞିଲାଲ ଓ ନିଜେ ଫେରାର ହେବାରେ କିଛି କୌଶଳ ଆପଣାଇବେ ନାହିଁ ତ । ତେବେ ଏ ତିନି ଏକାଠି ଥିବାରୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜେଲ ଉପରେ କଡା ନଜର ରଖିବା ଦରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ପୋଲିସ ଡିଜି ଗୋପାଳ ନନ୍ଦ ।

ଡି କମ୍ପାମନୀ ଜେଲର ଚାରିକାନ୍ଥ ଭିତରେ ରହି ମଧ୍ୟ ଘଟାଇଛନ୍ତି ବହୁ ଅପରାଧ । ଯାହାର ଉଦାହରଣ ସ୍ବରୁପ ବିଜନ ପାଲ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ କର୍ପୋରେଟର ରଞିତା ବିଶ୍ବାଳ ଗିରଫ ହେବା ଏକ ପ୍ରମାଣ । ତେଣୁ ଏବେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜେଲ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ତିକ୍ଷ୍ଣ ନରଜ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ରଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଡିସିପି । ଧଳବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟକ ଲୋକଟି ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଇଛି । ଯେହେତୁ ଏବେ ପୁଞିଲାଲ ଓ ସୁଶାନ୍ତ ଏକାଠି ଜେଲରେ ରହୁଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେଠାକାର ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ଡିସିପି ।

ଚୌଦ୍ବାର ହେଉ ଅବା ବଲାଙ୍ଗୀର ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାରମାନେ ଘଟାଇ ପାରୁଛନ୍ତି ସହଜରେ ଅପରାଧ । ତେଣୁ ଏବେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜେଲର ତିନି ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ରହୁଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

   Related Posts