Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ଲୋଅରମୁଣ୍ଡାରେ ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ : ୧୨ ଘଣ୍ଟାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ୭ ଆତଙ୍କବାଦୀ

27/04/2020 at 12:30 PM

ଶ୍ରୀନଗର ୨୭/୦୪ : ଗତ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ସୁରକ୍ଷାବଳ ଓ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଆହୁରି ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଭାରତୀୟ ସୁରକ୍ଷାବଳଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୭ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏବେ ମଧ୍ୟ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି ରହିଛି |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କୁଲଗାମର ଲୋଅରମୁଣ୍ଡାରେ କିଛି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଭାରତୀୟ ସୁରକ୍ଷାବଳ ସୂଚନା ପାଇଥିଲେ | ସୂଚନା ପାଇ ଭାରତୀୟ ଯବାନ ପୋଲିସ ଟିମ ସହ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଗୋଟିଏ ଘରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲେ | ଯବାନ ଓ ପୋଲିସ ସେହି ଘରକୁ ଘେରିବା ପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଗୁଳି ଚଲାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଉଭୟ ତରଫରୁ ହୋଇଥିବା ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ରବିବାର ଦିନ କୁଲଗାମର ଗୁଦେର ଅଞ୍ଚଳରେ ସୁରକ୍ଷାବଳଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୪ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ |   

ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ଦକ୍ଷିଣ କାଶ୍ମୀରର ଦେବସର ଅଞ୍ଚଳରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁରକ୍ଷାବଳଙ୍କ ଏକ ଟିମ ଉପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଗୁଳି ଚଲାଇଥିଲେ | ସୁରକ୍ଷାବଳ ମଧ୍ୟ ଏହାର ମୁହଁତୋଡ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ | ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥିଲା | ସୁରକ୍ଷାବଳଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୪ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ | ତେବେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଆହୁରି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲୁଚି ରହିଥିବା ସୁରକ୍ଷାବଳଙ୍କୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ଆଉ କିଛି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲୋଅରମୁଣ୍ଡାରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ସୂଚନା ପାଇ ସୁରକ୍ଷାବଳ ସର୍ଚ୍ଚ ଆରପିଏସନ ଜାରି ରଖିଥିଲେ | ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ସୋମବାର ସକାଳୁ ସେହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଘେରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ | ସେନା ଘେରିବା ପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସେନା ଉପରକୁ ହମଲା କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏଥିରେ ଆଉ ୪ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି |  

   Related Posts