Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଦଳା : ଖାକି ଉପରେ ଖାକିର ଜୁଲମ୍, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଏସଆଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ୱାର୍ଡର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୩୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୩୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଗାଜା ଉପରେ ଇସ୍ରାଏଲର ପୁଣି ରକେଟ୍ ଆକ୍ରମଣ, ଭାଙ୍ଗିଲା ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ରାଜିନାମା
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରଲରକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌, ୨ ମୃତ
  • ||

ପ୍ରାଇମେରୀ ସ୍କୁଲରୁ ୩ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁବିଲ ମଝିକୁ ଡ଼ାକିନେଲା ଯୁବକ, ଶୁଣିବେ ତ ମୁଣ୍ଡରେ ଦେଇଦେବେ ହାତ

12/01/2019 at 8:02 PM

ବରେଲୀ ୧୨/୧-ପ୍ରାଇମେରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ୩ ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡ଼ାକିନେଲା ଯୁବକ । ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଏ ବାବଦରେ ସ୍କୁଲପିଲା ମାନେ କହିବା ପରେ କଣ ହେଲା, ତା ପରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ବରେଲିର ଭୋଜିପୁରା ଅଂଚଳରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରାଇମେରୀ ସ୍କୁଲରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନିୟ ଘଟଣା । ସ୍କୁଲରେ ଖେଳଛୁଟିରେ କିଛି ଛାତ୍ରୀ ଟ୍ୟୁବଓ୍ଵେଲ ପାଖକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ପାଣି ପିଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜନେ ଯୁବକ ଟ୍ୟୁବଓ୍ଵେଲ ପାଖରେ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଡ଼ାକିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ପଇସା ଲୋଭ ଦେଖାଇ ତା ସହିତ ଯିବାକୁ କହିଥିଲା । ଛାତ୍ରୀମାନେ ତା ପଛେପଛେ ବିଲ ଆଡ଼କୁ ଯାଉଥିବାର କିଛି ଛାତ୍ର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ।

ତା ପରେ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ସ୍କୁଲ ପିଅନକୁ ପଠାଇଥିଲେ । ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ର ସେହିଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଲମଝିକୁ ନେଇ ଖରାପକାମ କରିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ରକୁ ଛାଡ଼ିଦେବାକୁ ନେହୁରା ହେଲେ ବି ଛାଡ଼ି ନଥିଲା । ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ସ୍କୁଲର ପିଅନ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଲମଝିରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ।

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଏହିଘଟଣା ବାଦରେ ଥାନାରେ ଜଣାଇବା ପରେ ଥାନାଧିକାରୀ ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁକରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ରାଜେଶ ସିଂ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts