Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଟ୍ୟୁସନ୍ ଯାଇ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ୩ଛାତ୍ର ତାମିଲନାଡୁରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଫେରୁଛନ୍ତି ଘରକୁ

7/12/2021 at 10:12 AM

ସୋର ୭।୧୨: ଟ୍ୟୁସନ ହେବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ୩ଛାତ୍ର ତାମିଲନାଡୁରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଖନ୍ତାପଡା ପୋଲିସ । ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ବାହାନଗା ସରସତିଆ ଅଞ୍ଚଳର ୩ଜଣ ଛାତ୍ର କୌଶଲ୍ୟା ସାହୁଙ୍କ ନାବାଳକ ପୁଅ ତୃପ୍ତି ରଞ୍ଜନ ଓ ତା’ର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ସାଥୀ ରଞ୍ଜନ ମହାନ୍ତି ଓ ଦେବଦାସ ବାରିକ ଗତ ୩ ତାରିଖରେ ଟ୍ୟୁସନ ପଢିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ କେଉଁଆଡେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ପରିବାର ଲୋକ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ପିଲାମାନଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ପାଇନଥିଲେ ।

ସେହି ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଞ୍ଜନ ତା’ର ଭାଇ ପାଖକୁ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ ଫୋନ୍ କରି ତାକୁ ଆଉ ନଖୋଜିବାକୁ କହିଥିଲା । ପିଲାଟିକୁ ତା’ର ଭାଇ କେଉଁ ଆଡେ ଯାଉଛ ଓ କେଉଁ ଟ୍ରେନର ବସିଛ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ବି ପିଲାଟି କିଛି ଉତ୍ତର ନ ଦେଇ ଆଉ ସେହି ନମ୍ବରରେ ଫୋନ ନକରିବାକୁ କହିଥିଲା । ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ସେହି ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ଜଣେ ଅଣ ଓଡିଆ ଲୋକ ଫୋନ୍ ଉଠାଇଥିଲେ । କେଉଁଠାକୁ ଯାଉଛ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାରୁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଯାଉଥିବା କହିଥିବା ବେଳେ କେଉଁ ଟ୍ରେନରେ ଯାଉଥିବା ଜାଣି ନଥିବା କହିଥିଲା ଏବଂ ଫୋନଟି କାଟି ଦେଇ ସୁଇଚ୍ ଅଫ୍ କରିଦେଇଥିଲା ।

ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଖନ୍ତାପଡା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପିଲାମାନେ ତାମିଲନାଡୁର ବେଛାପୁରମ୍ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଷ୍ଟେସନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଆରପିଏଫଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ପଚରାଉଚରା ପରେ CWCକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ । ପରେ ତାମିଲନାଡୁ CWC ଖନ୍ତାପଡା ପୋଲିସକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଖନ୍ତାପଡା ପୋଲିସ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ତାମିଲନାଡୁରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଖନ୍ତାପଡାକୁ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ଆଣୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts