Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ପାଖେଇ ଆସୁଛି ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚାର

20/09/2021 at 5:34 PM

ନିମାପଡା ୨୦।୯: ଆଉ ଦିନ କେଇଟା ପରେ ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ । ଆଜିଠାରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ପ୍ରଚାର । ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ବିଜେଡି, ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଭୋଟରମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଁଚୁଛନ୍ତି । ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ରୁଦ୍ରପ୍ରତାପ ମହାରଥୀ, ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆଶ୍ରିତ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଶ୍ଵକେସନ ହରିଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର ନିଜ ନିଜ ଦଳୀୟ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ କୋଭିଡ଼ କଟକଣାରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ।

ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ରୁଦ୍ର ମହରଥୀ ନିଜ ପଞ୍ଚାୟତ ପାଣିଦୋଳରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କରିବା ସହ ନିଜ ଗାଁ ଖୋରାପଡାରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ପୁରୀ ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ପିନାକୀ ମିଶ୍ର । ସେହିଭଳି ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆଶ୍ରିତ ପିପିଲି ଦାଣ୍ଡ ମୁକୁନ୍ଦପୁର, ତେଇଶିପୁର, ଜେନାପୁର ପଂଚୟତରେ ଭୋଟରମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଭୋଟ୍ ଭିକ୍ଷା କରିଥିବା ବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପିପିଲି ବ୍ଲକ ଓରକଳ ପଞ୍ଚାୟତରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଦଳୀୟ ପ୍ରଚାର ।

ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ବିଧାୟକ ସୁରେଶ ରାଉତରାୟ ପିପିଲିଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ଉଭୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆଶାବାଦୀ ଥିବାବେଳେ ପିପିଲିବାସୀ ପୁଣି ବିଜେଡି ଉପରେ ଭରଷା କରିବେ ବୋଲି ପିନାକୀ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts