Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

୩୦୦ କୋଟି ହେରଫେର୍‌ର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅ,ଝିଅଙ୍କୁ ଗୁଳି

1/01/2020 at 4:39 PM

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ୧/୧: ପତ୍ନୀ ଓ ୨ ପିଲାଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପ ନୀରଜ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ନିଜେ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ବାପର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅ ଦିନେଶ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ଏକ କାର୍‌ରୁ ହତ୍ୟାକାରୀ ନୀରଜ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୁଲିସ ଜବତ କରିଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ନୋଟ୍‌ ବନ୍ଦୀ ସମୟରେ ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେରାଫେର୍‌ରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ନୀରଜ ଏକ୍ସପ୍ରେସଓ୍ବେ ନିକଟରେ ପତ୍ନୀ ସମେତ ପିଲାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ନିଜେ ନିଜକୁ ଗୁଳି ମାରି ଦେଇଥିଲା।

ପୁଲିସର ସୂଚନା ମୁତାବକ  ଯମୁନା ଏକ୍ସପ୍ରେସଓ୍ବେ ନିକଟରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ନୀରଜ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନେହା, ଓ ଝିଅ ଧନ୍ୟା। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏବଂ  ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ନୀରଜ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି।

ନୀରଜ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିଲେ। ନୋଟ୍‌ ବନ୍ଦୀ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେର୍‌ଫେର୍‌ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି। ନୀରଜ କାହିଁକି ନିଜ ପୁଅ, ଝିଅ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାରି ନିଜେ ନିଜକୁ ଗୁଳି ମାରିଲେ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

   Related Posts