Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲା ଜୀବନ- ମଦ ପିଇ ରାତି ଅଧରେ ତିନିଜଣ ବସି ଚଳାଇଲେ ବାଇକ୍…ଡିଭାଇଡରରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍

13/12/2019 at 9:40 PM

ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ ଲାଗୁ ହେବା ପରେ ବେଶ୍ କିଛି ଭଲକି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ ହେଲା । ଯାହାକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରି ଲୋକେ ବିକ୍ଷୋଭ କଲେ । ଫଳରେ କିଛିଦିନ ପାଇଁ ନିୟମକୁ କୋବଳ ମଧ୍ୟ କରାଗଲା । ବାସ୍ ଏତିକିରେ ଯେମିତି କଥା ସରିଗଲା । ଲୋକେ ପୁଣି ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଭୁଲିଗଲେ ଯେ, ଏହି ନିୟମ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହିଁ ଲାଗୁ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି । ଆଉ ସାମ୍ନକୁ ଆସିଲା ପୁଣି ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟ ।

। ଏକ ବାଇକରେ କିଭଳି ତିନିଜଣ ୟାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ଫରିଦାବାଦ୍ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଏକ ବାଇକରେ ତିନିଜଣ ଯୁବକ ବସିଥିଲେ । ମଝିରେ ମଝିରେ ଏମାନଙ୍କ ଗାଡିଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାରେ ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ଆଗକୁ ବଢୁଥିଲା । ଅନ୍ୟ ଗାଡି ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟଏମାନଙ୍କୁ ଓଭରଟେକ୍ କରି ଯାଉଥିଲେ ।

ଖୁବ୍ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ଗାଡିଟି ଆଗକୁ ଆଗକୁ ଗତି କରିଥିଲା । ପଛରେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ହୁଏତ ହୋସରେ ନଥିଲା। ସେଥିପାଇଁ ଆଗରେ ବସିଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ପିଠିରେ ଆଉଜି ପଡିଥିଲା ।

ବାଇକଟି କିଭଳି ଓଭରବ୍ରିଜର ଏକଦମେ କଡେ କଡେ ଗତି କରିଥିଲା । ଏତେ ବେଗରେ ବାଇକକୁ ଡାହାଣପାର୍ଶ୍ବକୁ କାଟିଥିଲେ ଯେ, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଡିଭାଇଡରରେ ପିଟି ହେବା ପରେ ତିନିଜଣ ଯୁବକ ଛିଟିକି ହୋଇ ବିପରୀତ ପାର୍ଶ୍ବରେ ପଡିଥିଲେ । ଆଉ ବାଇକଟି ଆପେ ଆପେ ଆଗକୁ ଗତି କରିଥିଲା ।

ତେବେ ସବୁଠୁ ବଡ଼ କଥା ହେଉଛି ପଛରେ ଆସୁଥିବା ଏହି କାରଟି ପୁରା ଦୃଶ୍ୟକୁ ରେକର୍ଡ କରିବା ସହ ତିନି ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମଧ୍ୟ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ତିନି ଯୁବକ ମଦ ପିଇ ଗାଡି ଚଲାଉଥିଲେ । ଆଉ ନିଶାରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚି ଯାଇଛି । ତେବେ ମାନିବାକୁ ପଡିବ ଏହି କାରଚାଳକଙ୍କୁ । ମାନବିକତା ଦେଖାଇ ସମସ୍ତଙ୍ୁ ନିଜ ଗାଡିରେ ନେଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । କଥା ହେଉଛି ବାରମ୍ବାର ସଚେତନତା ପରେ ବି ଲୋକେ ସୁଧୁରିବାର ନାଁ ନେଉ ନାହାନ୍ତି । ନିଶା ପିଇ ଗାଡି ଚଳାନ୍ତୁ ନାହିଁ ବୋଲି ଅନେକ ସ୍ଲୋଗାନ ସହ ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ସଚେତନତା ଜାରି କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଅଣଦେଖା କୁଛନ୍ତି । ଆଉ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଏଭଳି ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଦୃଶ୍ୟ ।

   Related Posts