Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଟ୍ରକ ମାଡିଯାଇ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଧାନ ଖଳାକୁ ଯାଇଥିଲେ ନିରଞ୍ଜନ, କଚାଡି ମାରିଦେଲା ହାତୀ
  • ||

ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତୀରମାଡ ଘଟଣା : ମଦ ମାଫିଆଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗିରଫ

6/01/2021 at 3:20 PM

ରାଉରକେଲା ୬।୧: ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଟେନସା ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତୀରମାଡ ଘଟଣାରେ ୩ ଗିରଫ । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଲହୁଣୀପଡା ପୋଲିସ । ଗିରଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ମଦ ମାଫିଆ ରୋୟା ମୁଣ୍ଡା ଏବଂ ତା ସହଯୋଗୀ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଚୋରା ମଦ କାରବାର ଉପରେ ଚଢାଉ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଟେନସା ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଅଶୋକ କୁମାର ବେହେରାଙ୍କ ଉପରକୁ ତୀର ମାଡ କରିଥିଲେ ମଦ ମାଫିଆ । ଗୋଟିଏ ତୀର ତାଙ୍କ ପେଟରେ ପଶି ଯାଇଥିଲା । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ରାଉରକେଲା ଆଇଜିଏଚରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଅପରେସନ ପରେ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ତୀର ବାହାର କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ୪ ଜଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଟେନସା ଜିରୋ ପଏଣ୍ଟ ବସ୍ତିକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଦେଶୀ ଚୋରା ମଦ କାରବାର ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ । କିଛି ମଦ ମାଫିଆଙ୍କ ସହ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ମଦ ମାଫିଆ ରୋୟା ମୁଣ୍ଡା ଓ ତା ସହଯୋଗୀ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଅଶୋକ ବେହେରାଙ୍କୁ ତୀର ମାରିଥିଲା ।

   Related Posts