Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ରାଉରକେଲା ଓକିଲ ସଂଘର ସଭାପତି ସତ୍ୟପଦ ଶର୍ମ।ଙ୍କୁ ଧମକ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି

2/12/2018 at 11:51 AM

ରାଉରକେଲା ୨/୧୨ : ରାଉରକେଲା ଓକିଲ ସଂଘର ସଭାପତି ସତ୍ୟପଦ ଶର୍ମ।ଙ୍କୁ ଗତକାଲି ପୋଷ୍ଠାଲରେ ଆସିଛି ଧମକ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି । ଚିଠିରେ ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାକୁ ବିଭାଜନ କରି ରାଉରକେଲାକୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଜିଲ୍ଲା ଦାବୀ କଲେ ଦିଆଯିବ ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା । ରାଉରକେଲା ଓକିଲ ସଂଘ ରାଉରକେଲାବାସୀଙ୍କ ମୌଳିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅନେକ ବାର ଆନ୍ଦୋଳନ ଧର୍ମଘଟ କରିଆସିଛି । ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ଶାର ରାଉରକେଲା ଠାରେ ହାଇକୋର୍ଟର ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦାବୀ କରିବା ସହ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାକୁ ବିଭାଜନ କରି ରାଉରକେଲାକୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଜିଲ୍ଲା ଦାବୀରେ ଗତ ୨୭ ତାରିଖ ଦିନ ସଂଘ ୧୨ ଘଂଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ରାଉରକେଲାବାସୀଙ୍କ ଠାରୁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିଥିଲା । ଯାହାର ଲିଡ଼ ନେଇଥିଲେ ସଭାପତି ସତ୍ୟପଦ ଶର୍ମ। । ଏହାହିଁ କାରଣ ହୋଇଥାଇପାରେ ଧମକ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି ଦେବାର ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି । ରାଉରକେଲା ଓକିଲ ସଂଘ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ଶା କ୍ରୀୟା କମିଟିକୁ ସମର୍ଥନ ନଦେବା କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଏହି ଧମକ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି ଆସିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଇଛି । 

ଚିଠିରେ ପ୍ରେରକରେ ଲେଖା ଅଛି ଏସ୍ ଦାସ । ଧମକ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ଆସିଛି । ରାଉଉକେଲା ଓକିଲ ସଂଘର ସଭାପତି ସତ୍ୟପଦ ଶର୍ମ। ଏ ବିଷୟରେ ଗତକାଲି ରାଉରକେଲା ଏସପିଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ସହ ଉଦିତ ନଗର ଥାନାରେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ଉଦିତନଗର ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ବ କରିଛି ।

ଏହି ଚିଠି ପଛର କାହାଣୀ ସହ ଧମକ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଚିଠି ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ୍ ଶ୍ରୀଘ୍ର ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ପରୋକ୍ଷରେ ସୁଚନା ଦେଇଛି ।

   Related Posts