Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌କୁ ଉଡାଇଦେବାକୁ ଧମକ !

19/08/2019 at 10:02 AM

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ କୁ ଉଡାଇଦେବାକୁ ଧମକ ମିଳିଥିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଫଳରେ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ବଢାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ପାକିସ୍ତାନୀ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଜିଓ ଟିଭିର ଖବର ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ କୁ ଶେଷ କରିଦେବାକୁ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଇମେଲ୍ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ନିକଟକୁ ଆସିଛି । ପିସିବି ଆଇସିସି ମାଧ୍ୟମରେ ବିସିସିଆଇକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଏନେଇ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଏହାପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ବଢାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡକୁ ଏ ନେଇ ଖବର ଦିଆଯାଇଛି । ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ସବୁ ପ୍ରକାର ସହାୟତା ଦେବା ପାଇଁ ଭରସା ଦେଇଛି । ଏବେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ର ବସ୍ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଏକ୍ସର୍ଟ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ସାଥିରେ ଯିବ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ର ମ୍ୟାନେଜର ସୁନୀଲ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଏ ନେଇ ଖବର ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସଚେତନ ରହିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି । ଏହାସହ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ଆସିବା କରିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଇମେଲ୍ ଆସିବା ପରେ ବାରମ୍ବାର ମିଟିଂ କରାଯାଇଛି । ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବୋର୍ଡ ବ୍ୟତୀତ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ଭାବେ ବୈଠକ କରାଯାଇ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କୌଣସି ଟିମ୍ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବ ଆୟୋଜକଙ୍କର ରହିଥାଏ । ଏଥିଯୋଗୁଁ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଇମେଲ କୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଛି । ଇଣ୍ଡିଜ୍ ବୋର୍ଡ ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ବିସିସିଆଇ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବୈଠକ କରିଛି ।

ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଏବେ ୩ଟି ଟି-୨୦, ୨ଟି ଏକଦିବସୀୟ ଏବଂ ୨ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତରେ ଅଛି । ଟି-୨୦ ଏବଂ ଏକଦିବସୀୟ ସିରିଜ୍ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି । ଏବେ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବାକୁ ବାକି ଅଛି । ଏବେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଏଣ୍ଟିଗାରେ ରହିଛି । ସେଠାରେ ୨୨ ଅଗଷ୍ଟରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ । ଏହି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ୨୭ ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ।

   Related Posts