Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଜିଦିଆ ଥାନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ, ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର…

24/12/2019 at 10:12 AM

୧୨ଟି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ ସବୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ସ୍ବଭାବ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମେଷ ରାଶିର ମହିଳା ଜୀବନରେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଖୋଜିଥାଆନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ  ପ୍ରେମ ଓ ସମ୍ପର୍କରେ ଜିଦିଆ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଖୋଜିଥାଆନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ପାଉଥିବା ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସେମାନେ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି।

ମେଷ ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ଜନ୍ମରୁ ଭାବୁକ ଥାନ୍ତି। ଘର ଜଡିତ ସବୁ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ମେଷ ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ନିଜେ ନେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ମେଷ ରାଶିର ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସବୁ କାମରେ ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେମାନେ ଚାହାନ୍ତି।  

ମେଷ ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ରାଗିଲେ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ଶାନ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା ଟିକେ କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ। ହେଲେ ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ସବୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ ସମସ୍ତ  କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାଳିପାରନ୍ତି। ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ପୂରା  ଆନନ୍ଦ ଓ ଉତ୍ସାହ ସହ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ପ୍ରତି ସ୍ଥିତିରେ ସକରାତ୍ମକତା ଦେଖାନ୍ତି।

ମେଷ ରାଶିର ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ଭଲ। କାରଣ ଏମାନେ ସବୁ ଘରକୁ ଭଲ ଭାବେ ସମ୍ଭାଳି ରଖନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ତିଆରି କରନ୍ତି। ଘର ସଜାଇ ରଖିବା ଓ ସଫା ରଖିବାରେ ବେଶ୍‌ ଧୁରନ୍ଦର ମେଷ ରାଶିର ଯୁବତୀ। ଏମାନଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଜୀବନସାଥୀ ପସନ୍ଦ ଯିଏ ସବୁ ପରିସ୍ଥିତି ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ବନ୍ଧୁତା ଖୁବ ଭଲ ଭାବେ ରଖନ୍ତି ଓ ଠିକ୍‌ ସେହି ଭଳି ଭାବେ ଶତ୍ରୁତା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି।  

୨୦୨୦ ମସିହା ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିବ। ଯଦି କାହାକୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିବାର ଅଛି ତାହେଲେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ଓ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ କରିବା ଉଚିତ୍‌। ପ୍ରେମ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

   Related Posts