Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ପ୍ରଥମ ବା ଦ୍ବିତୀୟ ନୁହେଁ ବରଂ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

21/08/2019 at 5:07 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୧|୮: ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଋତୁ ବଦଳିଲା ଭଳି ପ୍ରେମ ଓ ବିବାହ ହୁଏ। କେତେବେଳେ କିଏ କାହାକୁ ବିବାହ କରେ ତ କାହାର ସମ୍ପର୍କ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥାଏ।  ଆଗକୁ କଣ ହେବ ତାହା ବଲିଉଡରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ନଥାଏ।

ତେବେ ଏବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ଜଣେ ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ବିବାହକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଛୋଟ ପରଦାର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିବେ।

ସ୍ନେହା ବାଘ ଏବେ ନିଜ ତୃତୀୟ ବିବାହ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ।  ସ୍ନେହା ଟେଲେଭିଜନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍‌ ସୋରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କାମକୁ ନେଇ ସମଗ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଥାଏ।

ହେଲେ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ତୃତୀୟ ବିବାହ ଏବେ ହଟ୍‌ ଟପିକ୍‌ ହୋଇଛି। ସ୍ନେହା ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ମରାଠି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା। ଫଳରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

୨୦୧୫ ମସିହାରେ ସ୍ନେହା ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଏହି ବିବାହରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଖୁସି ନଥିଲେ। ବିବାହର ୩ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏବେ ସ୍ନେହା ତାଙ୍କ ତୃତୀୟ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ, ସେ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।



   Related Posts