Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ଅଢେଇ ମାସରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀର ସେୟାରରେ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି ୯୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ସେ ଦମ୍ପତ୍ତି

11/06/2019 at 5:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୬ : ଅଢେଇ ମାସ ଭିତରେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀର ସେୟାରରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରି ଯଦି ଜଣେ ୯୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରେ ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କୁ ସେୟାର ବଜାରର ଯାଦୁଗର ବୋଲି କୁହାଯିବ । ରାକେଶ ଝୁନଝୁନଵାଲା ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଟାଇଟନ କମ୍ପାନୀର ସେୟାର କିଣି ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରୁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯୧୪.୯୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଭ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଝୁନଝୁନଵାଲାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ସେୟାର ବଜାରର ୱାରେନ ବଫୈ ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।

ଝୁନଝୁନଵାଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟାଇଟନ କମ୍ପାନୀରେ ୮୦୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିଥିଲେ । ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଶେଷ ଆଡକୁ ଏହି କମ୍ପାନୀରେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ବିନିଯୋଗ ୭୧୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା । ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ସେ ଟାଇଟନ କମ୍ପାନୀର ୫.୭୨ ପ୍ରତିଶତ ଅଂଶୀଦାର ଥିଲେ । ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ୭୪୩.୮୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଭ ପଇସାରିଛନ୍ତି ।

୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ସୁଦ୍ଧା ଟାଇଟନର ଗୋଟିଏ ସେୟାରର ମୂଲ୍ୟ ଥିଲା ୧୧୪୧ଟଙ୍କା ୦୫ ପଇସା । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏହି ସେୟାର ନିଜର ସର୍ବକାଳୀନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ଛୁଇଁ ୧୨୮୭ ଟଙ୍କା ୫୫ ପଇସା ହୋଇଥିଲା । ରାକେଶନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରେଖା ଟାଇଟନ କମ୍ପାନୀରେ ୧.୧୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ସେୟାର ଅର୍ଥାତ ୧.୩୨ ପ୍ରତିଶତ ସେୟାର କିଣିଥିଲେ । ଏହି ବିନିଯୋଗରେ ସେ ୧୭୧.୦୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଇଟନର ଶୁଦ୍ଧ ଲାଭ ୧୪.୪ ପ୍ରତିଶତ ବଢିଥିଲା । କମ୍ପାନୀ ୩୪୮.୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇଥିଲା । ଟାଇଟନ କମ୍ପାନୀ ପ୍ଲେନ ଏବଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଯଥା ତନିସ୍କ, ଗୋଲ୍ଡ ପ୍ଲସ, ଜୋୟା, ମିଆଁ ଭଳି ଅନେକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସଂଚାଳନ କରୁଛି । ଏହାଛଡା କମ୍ପାନୀ ଫାଷ୍ଟ୍ରାକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ନାଁର ଅନେକ ଆକସେସୋରିଜ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି କରୁଛି ।

   Related Posts