Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଭେଟିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ… ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ‘ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା’ର ଏହି ସିନ୍

21/06/2020 at 10:32 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧।୬: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତକୁ ପ୍ରାୟ ୭ ଦିନ ବିତିଗଲାଣି । ତାଙ୍କର ସ୍ମୃତି ଏବେ ବି ଲୋକଙ୍କୁ ମନରେ ରହିଛି । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ସିରିଏଲର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାର ମଧ୍ୟ ଶୁଣୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଦ୍ବିତୀୟ ସିରିଏଲ ପବିତ୍ର ରିସ୍ତାର ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରଥମେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହି ଦୃଶ୍ୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ସିରିଏଲଟି ଜିଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଏକ ହିଟ୍ ସିରିଏଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟ ଅଙ୍କିତା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ।

ଏକତା କପୁର ଏହି ସିରିଏଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକତା ହିଁ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଏକତା ତାଙ୍କୁ ସିରିଏଲରେ ପ୍ରଥମେ ଏକ ଛୋଟ ଭୂମିକା ଦେଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ନିଖୂଣ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏକତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ‘ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ’ରେ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଶୋ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ବ୍ରେକ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଶେଷରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ ।

ଏହି ସିରିଏଲ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘କାଇ ପୋ ଛେ’ରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏଥିରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୁଶାନ୍ତ ୟଶ ରାଜ ବ୍ୟାନରରେ ୩ଟି ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ପରିଣିତୀ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ ‘ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସ’ ଫିଲ୍ମରେ ଅବିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦିବାକର ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ୟୋମକେଶ ବକ୍ସି’ର ଅଭିନୟର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଏକ ବଡ ତାରକା ହୋଇଥିଲେ ।

ଆହୁରି ପଢନ୍ତୁ…ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନଥିଲା ଟଙ୍କାର ଅଭାବ : ଘର ଭଡ଼ା ମାସକୁ ସାଢ଼େ ୪ଲକ୍ଷ, ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପାଉଥିଲେ ୮କୋଟି ଏବଂ ୩ଟି କମ୍ପାନୀର ଥିଲେ ମାଲିକ,ତଥାପି ଥିଲେ ଉଦାସ!

   Related Posts