Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀର ଏହି ସ୍ଥାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ ଓ ରହସ୍ୟମୟ : ଯିଏ ଯାଆନ୍ତି ଆଉ ଜୀବୀତ ଫେରନ୍ତିନି

20/12/2018 at 6:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦|୧୨: ପୃଥିବୀର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୟାନକ ସ୍ଥାନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଆପଣଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡ଼ିଯିବ । କାହିଁକି ନା କୁହାଯାଏ ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ଯଦି କେହି ଯାଏ ତେବେ ସେ ମୃତ୍ୟୁର ଶିକାର ହୋଇଥାଏ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନ ରହିଛି ଯାହାର ନାମ କରୋଲବାଗ। ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ଦେଇନଥାଏ। ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ଅନୁଚିତ୍। କରୋଲବାଗର ବଗା ଲିଙ୍କକୁ ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ରାସ୍ତା ରହିଛି ଯାହା ଏକ ନିଛାଟିଆ ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ଯାଇଥାଏ। ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ସେଠାକୁ ଯାଇ ଆସିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏଠାରେ ଏକ ପୁରୁଣା ପ୍ରାସାଦ ରହିଛି।

ଏହି ପ୍ରାସାଦର ନାଁ ଶୁଣି ଲୋକମାନେ ଭୟରେ ଥରି ଉଠନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଏଠାରେ ଏକ ବୋର୍ଡ଼ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଅଛି ‘ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତପରେ ଏଠାକୁ ଯିବା ମନା’। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ୍ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେବା କ୍ଷଣି ଏହି ପ୍ରାସାଦ ଆଡ଼କୁ ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାର ବାଙ୍କରେ ବ୍ୟାରିକେଡ଼୍ ଲଗାଇ ରାସ୍ତାକୁ ବନ୍ଦ କରି ଦିଅନ୍ତି। ଏହି ରହସ୍ୟମୟୀ ସ୍ଥାନରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଏହି ସ୍ଥାନରେ କୈାଣସି ଗାର୍ଡ଼ଙ୍କ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇନାହିଁ। ଯଦି କୈାଣସି ଗାର୍ଡ଼ ରଖାଯାଇଥାଏ ତେବେ ସେ ରାତି ହେଲେ ସେଠାରୁ ପଳାଇଯାଇଥାଏ କାରଣ ରାତିରେ ଏଠାରେ ଯିଏ ରହିଥାନ୍ତି ସେ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାଏ।

  

   Related Posts