Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

୨୪୦ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନଦାସୀ କରି ରଖିଥିବା ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ଗିରଫ…

23/10/2019 at 2:56 PM

ବ୍ରାଜିଲ ୨୩|୧୦:  ବ୍ରାଜିଲ ଦେଶର ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଖବର ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଲୋକେ ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇଯିବେ। ବ୍ରାଜିଲରେ ପୋଲିସ ୩୨ ବର୍ଷର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ରୋନୀ ସ୍କେଲ୍ବ ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହୋଇଛି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ। ରୋନୀ ୨୪୦ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ସ୍ଲେଭ ବା ଯୌନଦାସୀ କରି ରଖିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା।କିଛି ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲା। ଏପରିକି ଏଥିରୁ କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ପଶୁଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା।  

ରୋନୀ ସେଲ୍ସର କେବଳ ଜଣେ ପ୍ରତିନିଧି ଓ ଏହା ସହ ସେ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚ ଗ୍ରୁପର ଲିଡର। ଜଣେ ମହିଳା ରୋନିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ରୋନୀକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ରୋନୀ ଫେସବୁକ୍‌ ଓ ହ୍ବାଟ୍ସଆପରେ ଅନେକ ଫେକ୍‌ ପ୍ରୋଫାଇଲ କରିଥିଲା। ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଥିଲା।

ଗୋଟିଏ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ବଦଳରେ ମହିଲାଙ୍କୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବ ବୋଲି ରୋନୀ କହି ମହିଲାଙ୍କୁ ତା ଜାଲରେ ଫସାଉଥିଲା । ଟଙ୍କା ଲୋଭ ଦେଖାଇ ସେ ଫଟୋ ମାଗେ ଓ ଫଟୋ ପାଇବା ପରେ ମହିଳା ଓ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ କରେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଲିକ୍‌ କରିବାର ଧମକ ଦେଉଥିଲା ଓ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ରୋନୀ ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ମହିଳାମାନେ ତା କବଳରେ ପଡିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଡାକୁଥିଲା। ନିଛାଟିଆ ଯାଗାକୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲା। ଯେଉଁ ମହିଳାମାନେ ଦୂରରେ ରହୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକ ବା ପଶୁଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖି ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା।

ଅନେକ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ସାଇନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା ରୋନୀ । ଯଦି କିଏ ମନା କରୁଥିଲା ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କରି ଦସ୍ତଖତ କରାଉଥିଲା। ନିଜ ଖୁସି ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍‌ କରି ଭିଡିଓ କରୁଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ରୋନୀ ।

ରୋନୀ କେବଳ ମହିଳା ବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନୁହଁ ବରଂ ଅନେକ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଇଛି। ଏବେ ରୋନି ପୋଲିସ ହେପାଜାତରେ ଅଛି। ରୋନି କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ କୌଣସି ଭୁଲ କାମ କରିନାହିଁ। ସେ କାହାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିନାହିଁ ଓ କାହାକୁ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ମାଗିନାହିଁ ବୋଲି କହିଛି । ନିଜକୁ ନିର୍ଦୋଷ କହିଛି ରୋନି। ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।  

   Related Posts