Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାର୍ଦ୍ଦିକ ୩୦ ବଲ୍‌ରୁ ୪୦ ରନର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟୀ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି। କିରଣ ପୋଲାର୍ଡ ୧୫ ରନରେ ଅପରାଜିତ ଥିଲେ।
  • ||
  • ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଲା ଗାଡ଼ି, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||

ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ମହମ୍ମଦ ଶମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଛାଡ଼ିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ : ଶୁଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

14/09/2019 at 11:03 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧୪/୯: କ୍ରିକେଟ ମଇଦାନରେ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ମନ କିଣିଥିବା ଚମତ୍କାରୀ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶମିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ମହମ୍ମଦ ଶମି ଏବଂ ସୁନ୍ଦରୀ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଦିନରୁ ବିବାଦ ଚାଲିଛି।

ମହମ୍ମଦ ଶମିଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାଁ ହସିନ ଜହାଁ। କିନ୍ତୁ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସୁନ୍ଦରୀ ହସିନ ଜହାଁ ନିଜ ପ୍ରଥମ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ମହମ୍ମଦ ଶମି ତାଙ୍କର ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ବାମୀ। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହେବା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଲାଣି।

ହସିନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନାଁ ଶେଖା ସୈଫୁଦ୍ଦିନ। ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ୨ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ରୁହନ୍ତି। ହସିନ ୨୦୧୦ମସିହାରେ ସୈଫୁଦ୍ଦିନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୮ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା। ସୈଫୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ବୀରଭୂମି ଜିଲ୍ଲାର ସୁରି ବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ବାବୁ ଷ୍ଟୋର ନାମକ ଏକ ଛୋଟ ଦୋକାନ ରହିଛି।

ମହମ୍ମଦ ଶମି ଏବଂ ହସିନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦବେଳେ ଯେତେବେଳେ ସୈଫୁଦ୍ଦିନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ହସିନ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ? ସୈଫୁଦ୍ଦିନଙ୍କର ଉତ୍ତର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ହସିନ ଜଣେ ମହତ୍ତ୍ବକାଂକ୍ଷୀ ମହିଳା ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଅପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଥିଲା। ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ପାରିନଥିଲେ ଯେ ହସିନ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts