Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ ନିର୍ବାଚନ : ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଗରେ ବିଜେପି, ପଛରେ ଟିଆରଏସ ଓ ଏଆଇଏମଆଇଏମ
  • ||

ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ମାରି ଖାଇ ଯାଇଥିଲା ଏହି ଯୁବକ : ଜେଲରୁ ହୋଇସାରିଛି ମୁକ୍ତ

22/08/2019 at 10:33 AM

ମାଦ୍ରିଦ ୨୨/୮: ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେବା ଆଜିକାଲି ସାଧାରଣ କଥା। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପାର୍ଟନର ବାଛିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କର ନେଚର ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ। କାରଣ ଅନେକ ଥର ନଜାଣି କାହାକୁ ଭଲ ପାଇବା ପୂରାପୂରି ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଥାଏ ଯେପରିକି ୪୧ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କ୍ୟାରେନର ଅବସ୍ଥା ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ନିଶାସକ୍ତ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କେବଳ ଯେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କୁ ଟୁକୁରା ଟୁକୁରା କରି ଖାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ସ୍ପେନର। ଏଠାରେ ୬୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଡ୍ୟୁରେଣ୍ଟ ପଲ୍ ନିଜର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହତ୍ୟା କରି ଖାଇଯିବା ଅପରାଧରେ ୧୪ବର୍ଷ ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗି ଆଜି  ଜେଲରୁ ମୁକ୍ତ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କ’ଣ ଥିଲା ପୂରା ଘଟଣା।

ଗତ ମାସରେ ୬୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଡ୍ୟୁରେଣ୍ଟ ପଲ୍ ଜେଳରୁ ମୁକୁଳି ଯାଇଛି। ସେ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଆଖପାଖର ଲୋକେ ଜମା ଖୁସି ନାହାନ୍ତି,ବରଂ ସମସ୍ତେ ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି।

ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ୨୦୦୪ମସିହାର। ଡ୍ୟୁରେଣ୍ଟ ନିଶା ନେବା ସହ ଲୁଟ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲା। ଅନେକ ମାସରୁ ସେ ଲୁଟ ମାମଲାରେ ଫେରାର ଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ସେ ବ୍ରିଟେନରୁ ପଳାୟନ କରି ସ୍ପେନ୍ ଆସି ଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ତା’ର ସାକ୍ଷାତ ୪୧ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କ୍ୟାରେନ୍ ସହ ହୋଇଥିଲା। କ୍ୟାରେନଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା ଥିଲେ।

କ୍ୟାରେନଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହେବାର ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପରେ ଡ୍ୟୁରେଣ୍ଟ କ୍ୟାରେନଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଉପର ମହଲାରେ ରହିବାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ କ୍ୟାରେନ ଘରୁ  ନବାହାରିବାରୁ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା। ମୋନେ ଏହାର ସୂଚନା ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ କ୍ୟାରେନଙ୍କ ଘରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରୁ ସେଠାରେ ରକ୍ତ ଜୁଡ଼ୁବୁଡ଼ୁ ଛୁରୀ ଦେଖିଥିଲେ। ଏହା ପରଠୁ ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲା। ଡ୍ୟୁରେଣ୍ଟକୁ ଧରିବା ପରେ ସେ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲା ସେ ହାତୁଡ଼ି​‌ରେ ପିଟି ପିଟି କ୍ୟାରେନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ଏହା ସହିତ କ୍ୟାରେନଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ଟୁକୁରା କରିଦେଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କିଛି ଅଂଶକୁ ସେ ଖାଇଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୃତଦେହ ମିଳି ପାରିନଥିଲା।

ଡ୍ୟୁରେଣ୍ଟର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କହିଥିଲା ଯେ ସେ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣା ତାକୁ କହିଥିଲା। ଏହି ଅପରାଧ ପାଇଁ ତାକୁ ୧୨ବର୍ଷର ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା,ଏହା ସହିତ ତା’ର ଅନ୍ୟ ଅପରାଧ ପାଇଁ ସବୁ ମିଶାଇ ୧୫ବର୍ଷର ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା। କ୍ୟାରେନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଡ୍ୟୁରେଣ୍ଟକୁ ତା’ର ଅପରାଧ ପାଇଁ କେବେବି ମୁକ୍ତ କରାଯିବା ଅନୁଚିତ୍ କାରଣ ଏପରି ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିପଦଜନକ ହୋଇପାରେ।

   Related Posts