Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଅଜବ ତରିକାରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କଲେ ଯୁବକ : ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଗଡିଯିବେ

7/04/2020 at 5:21 PM

କରୋନା ପ୍ରକୋପ ପୁରା ଦୁନିଆରେ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି | ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଚୀନ, ଇଟାଲୀ, ସ୍ପେନ, ଇରାନ ଭଳି ଦେଶ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଶ ଆମେରିକା ଦୋହଲି ଯାଇଛି | ଆମେରିକାରେ କରୋନା ପ୍ରଭାବିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଲଗାତାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଭାଇରସର ପ୍ରସାର ରୋକିବା ପାଇଁ ଲୋକେ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ଅଛନ୍ତି, ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି |

ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଲୋକ ବିବାହ, ଜନ୍ମଦିନ ଇତ୍ୟାଦି ଭିନ୍ନ ତରିକାରେ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି | କିଏ ଭିଡିଓ କଲ ଜରିଆରେ ବିବାହ କରୁଛି ତ କିଏ ନିର୍ବନ୍ଧ କରୁଛି | ଏମିତି ଅନେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର ହେଉଛି | ଟିକଟକରେ ଏକ ଏହିଭଳି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର ହୋଇଛି | କରୋନା ସମୟରେ ଏକ ଜନ୍ମଦିନର ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର ହୋଇଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଗଡିଯିବେ | 

ଟ୍ୱିଟର ଏମିତି ଏକ ମଜାଦାର ଟିକଟକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଜଣେ ଯୁବକ କେକ ସାମ୍ନାରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ବସିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କ୍ୟାଣ୍ଡଲ ଫୁଙ୍କିବା ବଦଳରେ ସେ ହେୟାର ଡ୍ରାୟରରେ କ୍ୟାଣ୍ଡଲ ଲିଭାଉଛନ୍ତି | ଯୁବକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ଲାପଟପ ଅଛି | ଏହିସବୁ ଲାପଟପରେ ଯୁବକଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଭିଡିଓ କଲରେ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ଜନ୍ମଦିନ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପ୍ରିଲ ୫ ତାରିଖରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | ଏବେ ଯାଏଁ ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓକୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି | ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ କରିଥିବାବେଳେ ୭୮ ହଜାର ରି-ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ମାର୍ଚ୍ଚ ଓ ଏପ୍ରିଲ ମାସେ ସେମାନେ ଏଥର ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ଏହିଭଳି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି | ଆଗକୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଆସୁଛି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କିଛି ନୂଆ ଅନ୍ଦାଜରେ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ପ୍ଲାନ କରୁଛନ୍ତି |

   Related Posts