Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ନିଦ ବଟିକା ଖାଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଭାଇାରାଲ…

18/01/2020 at 4:56 PM

ତାମିଲନାଡ଼ୁ୧୮/୧:  ଓଭର ଡୋଜ୍‌ ସ୍ଲିପିଂ ପିଲ୍‌ସ ( ନିଦ ବଟିକା) ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଏହି ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟଶ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣା ତାମିଲ୍‌ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଖେଳି ଯାଇଛି। କାହିଁକି ଜୟଶ୍ରୀ ଏମିତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ସ୍ଲିପିଂ ପିଲ୍‌ସ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜୟଶ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଜୟଶ୍ରୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଗୁଡ୍‌ ବାଏ କହିବା ସହ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କାହା ହାତ ନ ଛାଡ଼ିବ ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି। ଶେଷରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏମିତି କିଛି କଥା ଜୟଶ୍ରୀ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ।

ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଜୟଶ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଇଶ୍ବରଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଆଫେୟାର ସଂପର୍କରେ ବହୁ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଜୟଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ଆଫେୟାର ଥିବା କଥା ଜୟଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବା ଖବର ସୀମିତ ହୋଇ ରହି ନାହିଁ। ଏପରି କି ଜୟଶ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ ଇଶ୍ବରଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ବି କରିଛନ୍ତି।

ଜୟଶ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଇଶ୍ବର ତାଙ୍କଠାରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ଧାର ଟଙ୍କା ଇଶ୍ବର ଜୟଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଫେରାଇ ନାହାନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ଏହି ସବୁ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିହୀନ ବୋଲି ଇଶ୍ବର କହିଛନ୍ତି। ଜୟଶ୍ରୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ, ରାତିରେ ଜୟଶ୍ରୀ କଥା ହେବା ସମୟରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କହିଥିଲେ। ରାତିରେ ଓଭର ଡୋଜ୍‌ ସ୍ଲିପିଂ ପିଲ୍‌ସ ଖାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଜୟଶ୍ରୀ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଜୟଶ୍ରୀଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ।

   Related Posts