Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

୪୮ ଘଣ୍ଟାରେ କୋଟିପତି ହେଲେ ମହିଳା, ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

6/11/2021 at 1:31 PM

ଲଣ୍ଡନ ୦୬।୧୧ : ବ୍ରିଟିଶ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଜେନେ ଡନ୍ ମାତ୍ର ୪୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ୧୨୧,୦୦୦ ପାଉଣ୍ଡ ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରାୟ ୧.୫କୋଟି ଟଙ୍କା । ଏହା ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରାଇଛି। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି  ସାରା କେବଳ ତାଙ୍କର କିଛି ହଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କର ଟଙ୍କାର ଲଟେରି ଲାଗେ । ତାଙ୍କର କେବଳ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସସକ୍ରାଇବରମାନେ ମାତ୍ର ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସାରା ସାଧାରଣତଃ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସାରା ଜେନ ଡନ୍ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଭିନୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ବିଦାୟ ଦେଇ ଆଡଲ୍ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ୪୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର କିଛି ହଟ ଫଟୋ କେବଳ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେୟାର କରିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲେ । କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ, ତାଙ୍କର ସସ୍କ୍ରାଇବର ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇଗଲେ । ଫଟୋରେ ଲାଇକ୍ ଅଗଣିତ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ନଭେମ୍ବର ୪ରେ, ସାରାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ୧୨,୦୦୦ ଲାଇକ୍ ଥିଲା, ଯାହା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨୩୦୦୦ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କେବଳ ଫଲୋ କରିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ-ଫଟୋ ଦେଖିବେ, ଏଥିପାଇଁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତି ମାସରେ ୧୧ ପାଉଣ୍ଡ ଫି ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି । ତାହା ହେଉଛି, ଯେତେ ଅଧିକ ଗ୍ରାହକ, ସେତେ ଅଧିକ ରୋଜଗାର ।

ସାରା ଜେନ ଡନ୍ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଯାତ୍ରାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି । ଏହାକୁ ନେଇ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ଅନେକ ବର୍ଷ ଅଭିନୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବିତାଇଥିଲି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ କିଛି ଅଲଗା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ସେଥିପାଇଁ କେବଳ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ପାଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ମୋ ଫଟୋକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ୮୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts