Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ହେଲେ ଏହି କାରଣରୁ କରିନଥିଲେ ବିବାହ

14/09/2019 at 12:17 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୪|୯: ବଲିଉଡର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ। ହେଲେ ଆଜିକାଲି କିଛି ପୁରୁଣା କପଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅଧା ହୋଇ ରହିଯାଇଥିଲା। ତେବେ ବଲିଉଡର ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯିଏ ଗୋଟେ ସମୟରେ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି, ସେ ହେଉଛନ୍ତି ମନୀଷା କୋଇରାଲା।

ମନୀଷା କୋଇରାଲା ଓ ନାନା ପାଟେକର ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ହେଲେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇପାରିନଥିଲା କାରଣ ନାନା ପାଟେକର ପ୍ରଥମରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ନାନା ପାଟେକର ମନୀଷାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ନାନା ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପରେ ହିଁ ମନୀଷା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ,ଯେତେ ଯାଏଁ ନାନା ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡିବେନି ସେତେଯାଏଁ ମନୀଷା ବିବାହ କରିବେନି ।  

ନାନା ପାଟେକର ତାଙ୍କ ପ୍ରଥ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇପାରିନଥିଲା। ମନୀଷା ଏବେ କିଛି ଦିନ ପୂବର୍ରୁ କ୍ୟାନସର ରୋଗମୁକ୍ତ ହୋଇ ବଲିଉଡକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଅପରପକ୍ଷରେ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯାହା ମଝିରେ ଜୋରସୋର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା।

   Related Posts