Sunday, September 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ୧୨|୯: ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ଗୋବିନ୍ଦା। ଗୋବିନ୍ଦା ବଲିଉଡର ଟପ୍‌ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣତି ହୁଅନ୍ତି। ୯୦ ଦଶକର ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଗୋବିନ୍ଦା ଆଜିକାଲି ପରଦାରେ କମ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ ଏବେ ବି ସେହି କମେଡିଆନ ହୀରୋ ଭାବେ ରାଜ କରନ୍ତି।

ଗୋଟେ ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ନାଁ ଯୋଡା ଯାଉଥିଲା। ତେବେ ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯିଏ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ମୁଖର୍ଜ୍ଜୀ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ। ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ରାନୀ ।

ସେ ବଲିଉଡକୁ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଗୋବିନ୍ଦା ଓ ରାନୀ ମଧ୍ୟ ଏକା ସହ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବ୍ଲକ୍‌ବଷ୍ଟର ହିଟ୍‌ ହୋଇଛି। ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ନେଇ ବଲିଉଡରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା।ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଓ ରାନୀ ପାଖା ପାଖି ୪ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ରିଲେସନଶିପ୍‌ରେ ଥିଲେ।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସେହି ସମୟରେ ରାନୀ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ସବୁକିଛି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ। ରାନୀ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ନେଇ ସିରିଅସ ଥିଲେ। ହେଲେ ଗୋଟେ ସମୟରେ କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା।

ଫଳରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତି ସମୟରେ ରାନୀ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପଡାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ ନିଜ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବେଶ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

509 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର