Tuesday, September 17, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୧୪ ବର୍ଷରେ ୪୮ ଫିଲ୍ମ କରି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ କୋଟିପତି, ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ସିଂଗଲ

ମୁମ୍ବାଇ୧୯|୮: ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରି ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଧ୍ୟ ରୁହନ୍ତି। ତେବେ ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯିଏ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରର ୧୪ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପାଖାପାଖି ୪୮ଟି ଫିଲ୍ମ ସିନେମା ଜଗତକୁ ଦେଇସାରିଛନ୍ତି।

ସେ ହେଉଛନ୍ତି ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ। ତମନ୍ନା ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଭିନୟ କରି ନିଜ ଫିଲ୍ମି କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଆଜି ଦିନରେ ସେ ନିଜ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରାଜ କରନ୍ତି।

୨୦୦୫ ମସିହାରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ “ଚାନ୍ଦ ସା ରୋଶନ ଚେହେରା”ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କୁ ବିଶେଷ କିଛି ସଫଳତା ମିଳିନଥିଲା।

ଏହା ପରେ ତମନ୍ନା ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ଶ୍ରୀରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ସାଉଥ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଅଭିନେତ୍ରୀରୁ ରାତା ରାତି ସେ ଷ୍ଟାର ହୋଇଥିଲେ।

ଏବେ ତମନ୍ନାଙ୍କୁ ୨୯ ବର୍ଷ ।ହେଲେ ଏଯାଏଁ ସେ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି। ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହିନ୍ଦି, ତେଲୁଗୁ, ମରାଠି, ତାମିଲ ଓ କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି।

୨୦୦୫ ମସିହାରୁ ଆଜି ଯାଏଁ ସେ ୪୮ଟି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଛନ୍ତି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କେମିଓ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ଏବେ ତମନ୍ନା କୋଟି କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକାଣୀ ।

773 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର