Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ଏହି ଅଭିନେତା କହିଲେ ଏବେ ସେ କାଶ୍ମୀରରେ ଘର କିଣି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ…

5/08/2019 at 4:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୫|୮: ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା ୩୭୦ ହଟିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଲୋକେ ଖୁସିରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଓ ଲଦାଖକୁ ଅଲଗା କରି ଦୁଇଟି ଅଲଗା ଅଲଗା କେନ୍ଦ୍ର ଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ପରିଣତ କରାଯିବ। ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ସମର୍ଥନ ମିଳିଥିଲା। ଏନେଇ ବଲିଉଡ ଓ ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଟେଲିଭିଜନରେ ରାମାୟଣ ଧାରାବାହିକର ରାମ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଗୁରମିତ୍ ଚୌଧୁରୀ ଟ୍ବିଇଟକରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଏବେ ସେ ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଏକ ଘର କିଣିବା ଓ ସେଠାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ସ୍ବପ୍ନ ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା ୩୭୦ ହଟିବା ପରେ ଗୁରମିତ୍ ଟ୍ବିଇଟକରି ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

 ଗୁରମିତ୍ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ​‌ କାଶ୍ମୀରର ଆର୍ମି କ୍ୟାମ୍ପରେ ତାଙ୍କ ଛୋଟବେଳେ ସମୟ ବିତିଛି।କାଶ୍ମୀରରେ ୩୭୦ ଧାରା  ତାଙ୍କର କେବେ ବି ପସନ୍ଦ ନଥିଲା।ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା ୩୭୦ ହଟିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ କାଶ୍ମୀରରେ ଘର କିଣିବେ ଓ ସେଠାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବେ ବୋଲି ଗୁରମିତ୍‌ ଚୌଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି।ଗୁରମିତ୍ଙ୍କ ଟ୍ବିଇଟରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କର ଘର କିଣିବା ଚିନ୍ତିା ହେଲେ କାଶ୍ମୀର ଚିନ୍ତା ନାହିଁ।

   Related Posts