Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଶାହରୁଖଙ୍କ ପରେ ଏହି ଅଭିନେତା ବଢାଇଲେ ସହାୟତାର ହାତ, କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟର ଲାଗି ଦେଲେ ୩୬ ରୁମ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ହୋଟେଲ

8/04/2020 at 7:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮।୪: ସାରା ବିଶ୍ବରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚୁଛି କରୋନା । ଆମ ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢି ବଢି ଚାଲିଛି ଆକ୍ରାନ୍ତ ଏବଂ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଏହି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଉଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗର ଲୋକ । ଏହି ମହାମାରୀର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ସ୍ତରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ (ବିଏମସି)କୁ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଏହାକୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟର ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ।

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପରେ ଅଭିନେତା ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ସଚିନ ଯୋଶୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ୩୬ ରୁମ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ହୋଟେଲକୁ ବିଏମସିକୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ଫଳରେ ଏହାକୁ ଏକ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟର ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ସହ କରୋନାରେ ପୀଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ । ଏହି ହୋଟେଲର ନାମ ବିଟଲ୍ ଏବଂ ଏହା ମୁମ୍ବାଇର ପୱଇ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହିଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ସାରା ବିଶ୍ବରେ ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ହେବା ଯୋଗୁଁ ସଚିନ ଦୁବାଇରେ ଅଛନ୍ତି । ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୁମ୍ବାଇ ବହୁତ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ସହର । ଏଠାରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ବେଡ୍ ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ BMC ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆମ ପାଖକୁ ଆସିଲା, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲୁ । ବିଏମସି ସହାୟତାରେ ଆମେ ଆମର ହୋଟେଲ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ଦେଇଛୁ । ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଲଡିଂ ଏବଂ ରୁମଗୁଡିକ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସାନିଟାଇଜ୍ କରାଯାଉଛି ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ହୋଟେଲକୁ ଏକ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟର କରିବା ବ୍ୟତୀତ ସେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ଥା ବିଗ୍ ବ୍ରଦର ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ଜରିଆରେ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ପୁଷ୍ଟିକର ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଉଛନ୍ତି । ସଚିନ ଯୋଶୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଉର୍ବଶୀ ଶର୍ମା ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଖୁସି ଯେ ଆମେ ହୋଟେଲ ବିଟଲକୁ ବିଏମସିକୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦେଇଛୁ । ଏହା ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସମର୍ଥନ କରେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆମେ ରାସ୍ତାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଉଛୁ । ଆମ ଟିମ୍ ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହେ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ଆମର ସମର୍ଥନ ଜାରି ରଖିବୁ ।

   Related Posts