Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ମୀନ ରାଶି ସମେତ ଏହି ତିନି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଲା ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି, ଶୀଘ୍ର ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ

12/07/2019 at 4:02 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରନୁଯାୟୀ ଶୀଘ୍ର ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରୁ ହଟିବ। ରାଶି ଅନୁସାରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ରହିବ। କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଥିବା ବେଳେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ସେହିପରି ଏହି ତିନି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ଅତିଶୀଘ୍ରଏହି ତିନି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ମିଳିବ ସହ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯଥେ​‌ଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି

କୁମ୍ଭ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ମଧ୍ୟ ବେଶ ପ୍ରସନ୍ନ ଅଛନ୍ତି। ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ସମୟ କୁମ୍ଭରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ଓ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଆଣିବ। କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏଥିସହ ପରିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଓ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ। କୁମ୍ଭ ରାଶି ଜାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ୟବସାୟୀରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟରୁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଯଥେଷ୍ଟ ରହିଛି। ଏପରିକି ବିଗିଡିଥିବା ସମ୍ପର୍କ ପୁଣି ଠିକ ହେବା ସହ  ନୂଆ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ମଧୁରତା ଭରିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରୀକ୍ଷାରେ କୃତାକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ବ୍ୟବସାୟୀ​‌ରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ।  ଜଗନ୍ନାଥ ହେଉଛନ୍ତି ମହାକାଳୀଙ୍କ ସ୍ବରୂପ । ସେଥିପାଇଁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଆରାଧନା କଲେ ଅଧିକ ସୁଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

   Related Posts