Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାକିସ୍ତାନ: ବଲୁଚିସ୍ତାନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ୧୦ ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ସ ଏମ୍‌ଡି, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଭି. ଅନନ୍ତ ନାଗେଶ୍ୱରନ ହେବେ ଭାରତର ଆଗାମୀ ମୁଖ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଅତିଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ପଶି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଟୁରୀରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଛଡାଇନେଲେ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଚାଲାଣ ବେଳେ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ବାଟରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ୬ ଜିଲ୍ଲା ବେଶୀ ଥରିବ
  • ||

ମୀନ ରାଶି ସମେତ ଏହି ତିନି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଲା ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି, ଶୀଘ୍ର ବଦଳିବ ଭାଗ୍ୟ

12/07/2019 at 4:02 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରନୁଯାୟୀ ଶୀଘ୍ର ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରୁ ହଟିବ। ରାଶି ଅନୁସାରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ରହିବ। କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଥିବା ବେଳେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ସେହିପରି ଏହି ତିନି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ଅତିଶୀଘ୍ରଏହି ତିନି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ମିଳିବ ସହ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯଥେ​‌ଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି

କୁମ୍ଭ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ମଧ୍ୟ ବେଶ ପ୍ରସନ୍ନ ଅଛନ୍ତି। ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ସମୟ କୁମ୍ଭରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ଓ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଆଣିବ। କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏଥିସହ ପରିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଓ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ। କୁମ୍ଭ ରାଶି ଜାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ୟବସାୟୀରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟରୁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଯଥେଷ୍ଟ ରହିଛି। ଏପରିକି ବିଗିଡିଥିବା ସମ୍ପର୍କ ପୁଣି ଠିକ ହେବା ସହ  ନୂଆ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ମଧୁରତା ଭରିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରୀକ୍ଷାରେ କୃତାକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ବ୍ୟବସାୟୀ​‌ରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ।  ଜଗନ୍ନାଥ ହେଉଛନ୍ତି ମହାକାଳୀଙ୍କ ସ୍ବରୂପ । ସେଥିପାଇଁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଆରାଧନା କଲେ ଅଧିକ ସୁଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

   Related Posts